18:06:52 - شنبه 20 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ائتلاف اصولگرایان سمنان نامزدهای انتخاباتی خود را معرفی کردند
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 اتئلاف اصولگرایان استان سمنان در اطلاعیه ای، نامزد مورد نظر خود در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه را معرفی کردند.

در این اطلاعیه که روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: ائتلاف اصولگرایان استان سمنان بر اساس درخواست طیف عظیمی از مردم و با احترام به نامزدهای انتخاباتی، حضرت آیت الله سیدمحمد شاهچراغی را به عنوان نتیجه ائتلاف اصولگران برای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری معرفی می کند.
اتئلاف اصولگرایان در این اطلاعیه افزود: منتخبین جریان اصولگرایی در استان سمنان در حوزه های انتخابیه این استان برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه علیرضا خسروی(نماینده فعلی این حوزه در مجلس شورای اسلامی)، در حوزه انتخابیه شاهرود و میامی سیدحسن حسینی و در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان اردشیر مطهری معرفی می شوند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است : این نامزدها نتیجه بررسی های گروه های اصولگرای استان سمنان پس از جلسات متعدد برای تصمیم گیری نهایی به حضور آحاد ملت ولایتمدار استان اعلام می شوند.
دلبستگی به خط و گفتمان امام، التزام به ولایت فقیه، تدین و مردمداری، ساده زیستی و پرهیز از اشرافیت، عدالت خواهی و استکبارستیزی، از سوی ائتلاف اصولگرایان استان سمنان معیارهای معرفی نامزدهای انتخاباتی بوده است.
نامزد مورد نظر ائتلاف اصولگرایان استان سمنان در حوزه انتخابیه دامغان، در این اطلاعیه معرفی نشده و بر اساس شنیده ها بحث اصولگرایان متمرکز بر دو نامزد به نامهای ابوالفضل حسن بیگی و حجت الاسلام حسن ملک محمدی(نماینده حوزه دامغان در مجلس هشتم شورای اسلامی)، همچنان به نتیجه نرسیده و به زودی معرفی می شود.
استان سمنان با 668 هزار و 780 نفر جمعیت چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی و یک نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب