11:34:36 - جمعه 19 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه موقت شاهرود:انتخابات سرنوشت مردم را تعیین می کند
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 امام جمعه موقت شاهرود گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تعیین سرنوشت مردم است، و مردم با حضور گسترده خود به دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی اعلام می کنند که همچنان بر اطاعت از رهبری و تداوم نظام اسلامی می اندیشند.

 حجت الاسلام والمسلمین عباس امینی در خطبه های این هفته نماز جمعه شاهرود افزود: مردم ایران نقش موثر خود را در شکل گیری، ثبات و تداوم انقلاب اسلامی به اثبات رسانده اند.
وی ادامه داد: این بار نیز مردم ایران با حضور حد اکثری ، فهم سیاسی خود را برای چندمین بار نشان می دهند.
خطیب موقت جمعه شاهرود برخی از وظایف مجلس خبرگان را تشریح کرد و گفت: ولی فقیه که رکن اساسی نظام است، توسط اعضای این مجلس بسیار مهم تعیین می شود.
وی افزود: اگر ولی فقیه از نظام اسلامی ایران برداشته شود، سایر ارکان نظام مانند مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه مشروعیت خود را از دست می دهند.
حجت الاسلام امینی گفت: خبرگان علاوه بر وظایف مشخص شده در قانون، نقش هدایتی و معنوی برای مردم و دولت داشته و فقط در وظایف قانونی محصور نمی شوند.
وی با اشاره به تحرکات بنگاههای تبلیغی دشمنان در جهت دهی به انتخاب مردم ، افزود: حساسیت خبرگان رهبری به قدری زیاد است که دشمنان تلاش می کنند برای مردم تعیین تکلیف کنند.
امینی به بیان امام خمینی (ره) در مورد مجلس شورای اسلامی که مجلس در راس امور است، اشاره کرد و گفت: ریل گذاری امور کشور در مجلس شورای اسلامی انجام می شود.
وی از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی خواست در بیانات تبلیغی خود مردم را به سمتی سوق ندهند که عطش نیاز ها را تحریک کند.
امام جمعه موقت شاهرود در مورد انتخاب اصلح نیز گفت: باید به شرایطی که رهبر معظم انقلاب مشخص کرده اند دقت شود وبه کسانی رای داده شود که متدین، ملتزم عملی و قلبی به دین و ولایت فقیه بوده و برابر دشمنان شجاع باشند.
امینی گفت: نامزدها در تبلیغات از تخریب ونفی دیگران باید پرهیز کرده و به بیان ویژگی ها و برنامه های خود اکتفا کرده و از دادن وعده های ناممکن خودداری کنند.
وی با بیان اینکه، دشمن در صدد نفوذ به مجلس خبرگان و شورای اسلامی است ، افزود: باید این مساله همیشه تذکر داده شود .
خطیب موقت جمعه شاهرود در مورد فعالیت عربستان، ترکیه و اسراییل بر علیه محور مقاومت ، گفت: این سه کشور با تشکیل مثلث شوم می خواهند همانطور که اسلام هراسی را در منطقه و دنیا ترویج دادند، ابران هراسی را نیز ترویج دهند.
امینی با ذکر اینکه، آنها می خواهند اسراییل و جنایات آن را از اذهان مسلمانان بزدایند،ادامه داد: وظیقه علمای اسلام است که با هوشیاری و دقت این توطئه را خنثی کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب