15:46:04 - پنجشنبه 18 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خبرهای انتخاباتی / فضای شاهرود آکنده از شور و حال انتخاباتی است / از سمنان چه خبر؟ / کنار رفتن یکی از کاندیدهای سمنان به نفع دکترهمتی
کانال تلگرام سمنان لاین

هم زمان با آغاز فعالیت های انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، شور و حال انتخابات سراسر شهرستان را فراگرفته است.

 

 روز پنجشنبه 29 بهمن ماه ستادهای انتخاباتی برخی نامزد های ورود به مجلس شورای اسلامی رسما کار خود را آغاز کردند. 

فضای شهر به خصوص در قسمت مرکزی کاملا جوی سیاسی و انتخاباتی دارد. چرا که بیشترین ستاد ها در محدوده دو خیابان اصلی و پر تردد شهر مشغول تبلیغات برای نامزد های خود هستند.

از ابتدای صبح گروه های مختلف در صدد نصب بنر و پوسترهای تبلیغاتی بودند. در این بین برخی حتی از بامداد روز پنجشنبه کار خود را آغاز کرده بودند و برخی نیز گویا همچنان در حال یافتن مکانی برای استقرار ستاد خود هستند. 

شیوه های تبلیغاتی هرکدام نیز منحصر به فرد بوده و رقابت بین آن ها را دوچندان می کند. یکی با نصب بلندگو سرود های انقلابی پخش می کند، دیگری با پخش تراکت و یا پذیرایی از رهگذران توجه آن ها را جلب می کند.

برنامه های متعدد بسیاری نیز چون حضور در روستاها و سخن رانی در مراسم مختلف در بیرون از ستادها در حال انجام است.

حضور مسئولان سابق شهرستان و یا چهره های مطرح اقتصادی و صنعتی نیز، حمایت هرکدام، از نامزد مورد نظر خود را نشان می دهد.

در این بین تعدادی از نامزدها حضور پررنگ تری در عرصه تبلیغات داشته و در مقابل در نخستین روز از این فعالیت ها، حتی یک پوستر نیز ازبرخی از ان ها به چشم نمی خورد و این نشان از تفاوت بسیار در تلاش هر کدام در شناساندن خود به مردم دارد چرا که حتی نام تعدادی از آن ها نیز به گوش برخی از مردم نا آشنا است.

حوزه انتخابیه شهرستان های شاهرود و میامی در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دارای 23 نامزد انتخاباتی است. هرکدام با فکر و ایده ای متفاوت وارد این کارزار شده اند. برنامه های محکم و مدون برخی از آنان نیز نشان از زحمت و تلاش چندین ماهه و یا حتی چندین ساله برای ورود به این عرصه دارد.

همچنین آرایش سیاسی نامزدها گویای تفاوت آشکار سلیقه ها و نظرات آن ها پیرامون مسائل گوناگون ملی و بین المللی است. 

تشکل ها و ائتلاف های بزرگ کشور هم نامزدهای مورد حمایت خود را معرفی کرده و به شور انتخاباتی افزوده اند.

جمعه آینده سرنوشت سیاسی کشور و مردم این دو شهرستان رقم می خورد و باید منتظر ماند و دید در این هفت روز باقی مانده کدام نامزد آرای بیشتری به دست آورده و راهی بهارستان می شود.

اما به گزارش خبرنگارسمنان لاین،  مرکزاستان هنوز وارد فضای انتخاباتی موردنظر نشده است ولیکن قطعا این شرایط دوام نخواهد داشت و روزهای آتی در شهر سمنان هم شاهد شور انتخاباتی و تحرک فزاینده کاندیداها خواهیم بود.

 

البته امروز در بین کاندیداهای سمنان ، دکتر احمد همتی از رقبایش فعال تر بود و درجمع مردم رفت و در مسجد اهل بیت (ع) هم سخنرانی داشت.

آخرین خبراز حوزه سمنان ،مهدیشهر وسرخه اینکه ؛
مهندس نادر مالکی به نفع دکتر احمد همتی از رقابت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه انصراف داد.

تصاویر دکتر احمدهمتی در بین مردم / امروز

 

دکتر همتی (رئیس شورای شهرسمنان) و دکتر احمدهمتی کاندیددهمین دوره مجلس از حوزه سمنان

تصاویر سطح شهر شاهرود /امروز

 

 

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب