13:30:41 - چهار شنبه 17 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اگر مجلس ريل‌گذاري را خوب انجام دهد كشور به سرمنزل مقصود می‌رسد
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با اشاره به لزوم انتخاب نمایندگانی متخصص، کارآمد و توانا، معتقد است: اگر ريل‌گذاري کشور از سوی یک مجلس کارآمد، خوب انجام شود، كشور به سرمنزل مقصود خواهد رسيد .

به گزارش سمنان لاین، محمدرضا خباز در نشست هم‌انديشي اساتيد دانشگاه‌های این استان، اظهار کرد: مسئولين برگزاري انتخابات در مقام عمل بايد عادلانه عمل کنند .

وی با اشاره به لزوم رعایت قوانین، تصریح کرد: همه دست‌اندركاران انتخابات در این استان باید بر اساس قانون و مقررات و بي‌طرفانه كار انتخابات را پيگيري كنند.
خباز با بيان اينكه همه مردم با ديدگاه‌هاي مختلف بايد در انتخابات حضور داشته باشند خاطر نشان كرد: پشت كردن به انتخابات به همه ما ضرر می‌رساند.
استاندار سمنان با بیان اینکه مجلس نرم افزار است و دولت سخت افزار اظهار داشت: مجلس كارش ريل‌گذاري است و اگر ريل‌گذاري خوب انجام شود كشور به سرمنزل مقصود خواهد رسيد.
این مقام ارشد اجرایی افزود: اگر مجلسی قوي انتخاب شود مي‌توانند نقائص موجود را نيز برطرف كند و چنین مجلسی می‌تواند در توسعه و اعتلاي كشور گام‌هاي موثري بردارد.
دكتر خباز با بیان اینکه تمام سياستگذاري‌ها و طراحي‌ها از طريق مجلس انجام مي‌شود تصریح کرد: یک مجلس قوي و مردمي كه از افراد کارشناس، متعهد و متخصص تشكيل دهنده اركان آن باشد، مي‌تواند در نظام اسلامی ما، نقش‌آفريني خوبی داشته باشد.
استاندار سمنان، نقش احزاب را در سرنوشت كشور بسيار مهم و اساسي ارزیابی كرد و گفت: وجود احزاب قوي و فعال در كشور مي‌تواند كشور را به سمت پيشرفت هدايت کند.
وي با اشاره به نقش موثر احزاب در جامعه افزود: احزاب به دليل اعتماد سازي و توجه مردم به حزب خود با انتخاب نمايندگان برجسته و هدايت آنان در امر رشد و توسعه كشور مسئوليت خود را به شكل مطلوب انجام خواهند داد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب