12:34:36 - دوشنبه 15 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تدوین سند توسعه علوم پزشکی و اعتباربخشی رشته پرستاری در دانشگاه آزاد سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین ازفارس مراسم گرامیداشت روز پرستار در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان با حضور متخصص برجسته روانشناسی کشور برگزار ‌شد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان در این مراسم ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب (س) گفت: 25 بهمن‌ماه سالروز ولادت یگانه پرستار کربلا، پرستار معنویت، اخلاق و ارزش‌های والای انسانی زینب کبری (س)، مولود، مظهر و متعلم مکتب فاطمه‌زهرا (س) و امیرالمؤمنین (ع) است که بدون شک بزرگ‌ترین نقش را در ماندگاری حماسه کربلا در طول تاریخ برعهده دارد.

زینب خالدیان افزود: افتخار دارم تا به نیابت از هیأت رئیسه دانشگاه این روز عزیز را به اساتید معزز، اعضای هیأت علمی، دانشجویان و آینده‌سازان حرفه پرستاری و کارکنان خدوم دانشگاه تبریک و تهنیت عرض کنم و در ادامه گزارشی از عملکرد معاونت پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ارائه کرد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان گفت: این دانشگاه افتخار دارد که بیش از 30 سال در تربیت نیروی پرستار ایفای نقش کرده و فرهیختگان بسیاری را به نظام سلامت و جامعه پرستاری کشور تحویل داده‌است.

خالدیان افزود: دانشگاه آزاد اسلامی سمنان بر آن است تا ضمن ادامه راه ارتقای کمی و کیفی، آموزش را در اولویت کاری خود قرار دهد.

وی افزود: در همین راستا این دانشگاه در یک سال گذشته نسبت به تدوین سند توسعه علوم پزشکی، تکمیل کادر هیأت علمی، اعتباربخشی رشته پرستاری در مقطع کارشناسی، فعال‌سازی انجمن علمی پرستاری، فعالیت دفتر توسعه آموزش و ایجاد تحصیلات تکمیلی در این گروه گام برداشته است.

سخنران ویژه این سمینار سیدمحمود انوشه متخصص برجسته روانشناسی و تیپولوژی بود که به ایراد سخنرانی با موضوع تلاش، آرامش و موفقیت پرداخت.

وی در بخشی از سخنان خود گفت: دوره دانشجویی دورانی است که جوان یا در تخیل است یا توهم، درک آنچه می‌بینیم و فهم و ادراک آن‌چه صرف می‌کنیم، مهم‌ترین نکته‌ای است که باید در ایام دانشجویی به آن توجه کنیم.

این متخصص روانشناسی افزود: باید توجه کنیم به ازای آن‌چه در مدت‌زمان دانشجویی از عمر خود صرف می‌کنیم، چه چیزی به دست می‌آوریم و داشته‌های ما بعد از دوران دانشجویی چه چیزی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بازگویی بخشی از تجربیات خود در حوزه موفقیت به‌ویژه در دوران تحصیل پرداخت.

در این مراسم که با استقبال پرشور دانشجویان این واحد دانشگاهی روبرو شده بود از پنج نفر از اعضای هیأت علمی گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی سمنان شامل یزدان شفیعی، عاطفه حقیقت، الهه جهان، پانوئه سیدروغنی و مهسا شریفی‌نودهی با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

این سمینار به همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان و با مشارکت انجمن علمی پرستاری برگزار شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب