10:44:16 - یکشنبه 14 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میرزایی خواستار شد ؛ برنامه ریزی دقیق و تشویق مردم در انتخابات هفتم اسفند
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 رئیس ستاد انتخابات استان سمنان گفت : باید با برنامه ریزی دقیق، تشویق و ترغیب مردم شاهد حضور حداکثری در انتخابات هفتم اسفند باشیم.

به گزارش سمنان لاین ، محمدرضا میرزایی روز یکشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی این استان بر لزوم ایجاد فضای وحدت ، همدلی ، دوستی و مودت در ایام انتخابات تاکید کرد.
وی خاطرنشان کرد : دستگاه های اجرائی، فرمانداری ها و شهرداری ها خدمات و فعالیت های خودشان را به شکل پررنگ تری انعکاس دهند.
وی همچنین بر فعالیت بیشتر در دانشگاه ها و مراکز آموزشی برای ایجاد شور و نشاط بیشتر انتخاباتی تاکیدکرد و گفت : 
باید با حضور حماسی در این انتخابات برگ زرینی دیگری بر افتخارات خود بیفزائیم.
ایرج کارخائی دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان در این جلسه گفت : بحث انتخابات اهمیت، ارزش و جایگاه خاصی در نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد که در کنار اجرای سالم، شفاف و قانونمند و در کمال امنیت آن بحث حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق های رأی بسیار حائز اهمیت است.
وی افزود: حضور مردم در پای صندوق رأی همواره مورد تاکید و عنایت امام راحل، رهبری و رئیس جمهوری بوده است که می طلبد همه دستگاه های اجرایی، فرماندار یها و شهرداری ها با تمام ظرفیت ها و قابلیت ها بستر را برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی آماده کنند.
به گفته وی با اتخاذ چنین راهبردی به طور قطع شاهد برگزاری انتخابات باشکوه و گسترده در هفتم اسفند خواهیم بود.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان گفت: تاکنون سه جلسه شورای اطلاع رسانی با حضور جمعی از دستگاه های اجرایی تشکیل شده که بیش از 30 مصوبه داشته و برای انجام تبلیغات و اطلاع رسانی مناسب در خصوص انتخابات از دستگاه ها خواسته شده در این عرصه گام بردارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب