10:59:59 - یکشنبه 14 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آماده باش استاندار برای مدیران جهت برگزاري مرحله بين‌المللي رالي سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان از مسئولان این استان خواست خود را براي برگزاري مرحله بين‌المللي رالي تور خانوادگي از مبدا سمنان آماده كنند.

 محمدرضا خباز  در جمع شركت‌كنندگان در رالي تور خانوادگي سمنان – كيش و در جمع شماري از مسئولان استان سمنان بر ضرورت برگزاري مرحله بين‌الملل اين تور تاكيد كرد.

وي با حضور در خط پايان اين تور به اتفاق هيات همراه، از ستاد برگزاري رالي تور خانوادگي قدرداني و از اجراي مناسب اين برنامه ابراز خرسندي كرد.

خباز گفت: خوشحالم كه اين تور بدون حاشيه برگزار شد و شركت‌كنندگان به سلامت به خط پايان رسيدند.

شركت‌كنندگان در رالي تور خانوادگي سمنان – كيش نيز از برگزاري اين تور ابراز رضايت و خرسندي كردند.

 ساعت 20 امشب نيز مراسم اختتاميه اين تور با معرفي برترين‌ها در جزيره كيش برگزار مي شود. در اين رالي 50  دستگاه خودرو به صورت خانوادگي شامل 109 نفر شركت داشتند.

اين مسابقات از بيست و دوم بهمن‌ماه و در سالرزو پيروزي انقلابي اسلامي ايران از سمنان آغاز شد و شركت‌كنندگان در روز اول مسير سمنان تا يزد، در روز دوم يزد- بندرعباس و در روز سوم مسير بندرعباس- كيش را طي كردند.

اين تور با عنوان ” كاروان همدلي و همزباني” به مناسبت گراميداشت  دهه مبارك فجر برگزار شد.

رالي سمنان تا كيش دومين مرحله از برگزاري تور رالي كوير در استان سمنان در سالجاري است . مرحله نخست اين تور، سوم و چهارم دي ماه با عنوان كاروان”نشاط و اميد” و در سطح استاني، در سمنان برگزار شد.

مرحله بين المللي اين تور نيز ارديبهشت ماه سال آينده با عنوان “صلح و دوستي” با شركت برخی كشورها در ايران و با محوريت سمنان برگزار مي‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب