17:42:25 - شنبه 13 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سه خطه شدن راه آهن تهران – سمنان اجرایی می شود؟ / مدیرعامل راه آهن کشور از محور ریلی تهران – گرمسار بازدید کرد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 مدیرعامل راه آهن کشور عصر روز شنبه با حضور جمعی از مسئولان از ایستگاه راه آهن ، تقاطع غیرهمسطح کرند و خط ریلی محور ریلی تهران – گرمسار بازدید کرد.

به گزارش سمنان لاین ، محسن پورسیدآقایی بعد از بازدید از محورهای یادشده در مسجد ایستگاه راه آهن گرمسار پیشرفت فیزیکی مسیر خط ریلی تهران به گرمسار را در زمان حاضر 85 درصد اعلام کرد.
وی افزود : این پروژه نسبت به پیش بینی زمان بندی طرح جلوتر است و در سه برابر شدن اعتبارات مرتبط در سال 95 ، بهره برداری آن را امکان پذیر می کند.
وی مبلغ این اعتبار تعیین شده را حدود 900 میلیارد ریال اعلام کرد. 
داریوش طارهری فرماندار گرمسار داشتن هزینه مناسب، کاهش آلودگی زیست محیطی ، مصرف سوخت کمتر و اعتماد بیشتر مردم را از مزایای خطوط راه آهن برشمرد و گفت : خطوط راه آهن علاوه بر این اهمیت ویژه ، در رشد و توسعه منطقه و کشور نقش دارد.
فرماندار گرمسار ادامه داد : این شهرستان به خاطر واقع شده در مسیر کریدور شمال به جنوب و غرب به شرق ، چهار راه مواصلاتی بسیار مهم کشور است.
فرماندار گرمسار با بیان این که به زودی شاهد بهربرداری از خط ریلی محلی تهران به گرمسار خواهیم بود، گفت : شهرستان گرمسار با ظرفیت بالا در جذب سر ریز دانشجویان و جمعیت پایتخت می تواند آینده بسیار خوبی داشته باشد.

سمنان لاین / مدتی پیش توسط یکی ازمسئولان شهرستان سمنان مطرح شد که قرار است راه‌آهن سمنان تا تهران هم سه خطه شود و بدین ترتیب، در رده قطارهای محلی قرار می‌گیریم که به تهران متصل خواهیم شد.

حال ما منتظریم که این   ” قراراست  ”  در چه زمانی به آغاز عملیات اجرایی تبدیل میشود!

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب