10:48:05 - شنبه 13 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 عملیات توسعه خط شهرک صنعتی سمنان اجرا  شد
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل راه آهن شمالشرق1 گفت : به منظور افزایش توان بارگیری و در راستای درخواست جمعی از مشتریان ، عملیات توسعه خط شهرک صنعتی سمنان اجرا شد.

 

به گزارش سمنان لاین حمید درباغ عنبران افزود: در این پروژه ضمن انجام زیرسازی مسیر، کار تطویل و ریل گذاری ادامه خطوط نصب شده 1 و 2 که به میزان 1100 متر بود به بیش از سه هزار متر افزایش یافت و نصب یک عدد سوزن و بالاست ریزی 1400 متر مکعب هم نهایی شد.

وی هزینه هر کیلومتر کوپلاژ مستعمل را سه میلیارد ریال ، هر دستگاه سوزن را دو میلیارد ریال و هر متر مکعب بالاست را هم 500 هزار ریال اعلام کرد و گفت: با احتساب بالاست ریزی 1400 متر مکعبی در این خطوط ، جمع هزینه خرید بالاست و بالاست ریزی700 میلیون ریال شده است .

در باغ عنبران گفت: هزینه های جانبی مربوط به نیروی انسانی، زیر کوبی خطوط ، جرثقیل ، حمل ریل و دیگر موارد انجام شده نیز باید به این مبالغ افزوده شود.

وی تاکید کرد : از جمله مزایای اجرای پروژه یاد شده ، افزایش ظرفیت بارگیری و تخلیه این پایانه اقتصادی بوده و امید است با مراجعه صاحبان کالا و بار ،کار حمل بار و تخلیه کالا در این شهرک به اقصی نقاط کشور و همچنین صادرات نهایی گردد.

از مجموع 926 کیلومتر خط آهن مسیر تهران- مشهد، 58 درصد از کل مسیر به طول 540 کیلومتر به صورت دو خطه در حوزه استحفاظی اداره کل راه آهن شمالشرق (1) قرار دارد . 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب