10:12:59 - پنجشنبه 11 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان: 22بهمن سرآغاز حاکمیت مردم در ایران است
کانال تلگرام سمنان لاین

محمدرضا خباز در آیین راهپیمایی حماسی مردم سمنان در روز 22بهمن، از یوم الله 22بهمن به مثابه سرآغاز حاکمیت مردم نام برد و اظهار کرد: یوم الله 22بهمن، سرآغاز نجات مردم ایران از استبداد و استعمار و روز تحقق وعده‌های الهی است.

وی، با اشاره به وعده الهی در خصوص پیروزی نصرت کنندگان دین خدا، خاطرنشان کرد: خداوند در 22بهمن با تحقق این وعده، مردم ایران را که همه وجود خود را وقف اسلام ، انقلاب و رهبری کرده‌ بودند، به پیروزی رساند.

استاندار سمنان،با اشاره به نقش رهبری‌های داهیانه امام در پیروزی ملت ایران، افزود: امام راحل بارها فرمودند که حفظ انقلاب از خود انقلاب ، مهم‌تر و سخت‌تر است و ملت بزرگ ایران نیز تمام مساعی خود را به کار گرفت از این نعمت و ودیعه الهی پاسداری کند.

 

خباز، با بیان اینکه دشمنان انقلاب، استکبار جهانی و در راس آنها امریکا هر روز بر علیه این انقلاب توطئه می‌کردند، یادآور شد: اما خداوند متعال همانگونه که وعده داده بود این توطئه‌ها را یکی پس دیگری خنثی کرد.

وی عدم توانایی دشمن در شکست انقلاب را نه ضعف دشمن، که بیداری ملت ارزیابی و تصریح کرد: بی‌تردید آنچه موجب پیروزی و تداوم این انقلاب شد، وحدت کلمه بود لذا وحدت نه یک شعار که رمز پیروزی ملت ایران است.

این مقام ارشد اجرایی، با بیان اینکه وحدت خمیرمایه و هدف استراتژیک نظام اسلامی است، ادامه داد: با این همه ما هر چه داریم از امام راحل و خون پاک شهیدان این مرز و بوم است.

خباز، از ایران به عنوان یگانه کشور مستقل منطقه یاد کرد و افزود: اگر امروز به استقلال، پایمردی و استقامت رسیدیم همه و همه به دلیل رهبری‌های الهی امام خمینی(ره)، پایمردی مردم و خون پاک شهیدان است.

وی، با اذعان به اینکه امام در همه ابعاد به ما خودباوری داد،گفت: امام به ما مردم ایران درس بزرگ دشمن‌شناسی داد و فرمود که دشمن شماره یک ما امریکا است و از این رو بود که به آن لقب شیطان بزرگ داد.

استاندار سمنان، با بیان اینکه امام همه انقلاب‌های دنیا را مطالعه کرده بود، تصریح کرد: امام با مطالعه انقلاب‌های دنیا به این نتیجه رسیده بود که اگر مردم دشمن را نشناسند ممکن است که انقلاب مردم، از این ناحیه ضربه بخورد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب