19:15:40 - چهار شنبه 10 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استانداري از ايجاد مركز درمان سرطان و به نژاد دامي جهاددانشگاهي استان سمنان حمايت مي‌كند
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان از حمايت و مساعدت كامل استانداري از ايجاد دو مركز درمان سرطان و به نژاد دامي جهاددانشگاهي استان سمنان خبر داد.

محمد رضا خباز در حاشيه بازديد از روند احداث شعبه منطقه‌اي پژوهشكده رويان جهاددانشگاهي استان سمنان در مهديشهر  با مثبت ارزيابي كردن روند شكل گيري مركز تحقيقاتي و درمان سرطان و مركز به نژاد دامي جهاددانشگاهي استان سمنان گفت: جهاددانشگاهي استان سمنان فعاليت‌هاي خوبي تا كنون در اين راستا انجام داده است و استانداري سمنان نيز تمامي تلاش خود را براي تحقيق اين دو طرح انجام خواهد داد و اين دو طرح جزء طرح‌هاي تأثيرگذار و مهم استان سمنان است.

وي افزود: اين دو مركز تحقياتي جهاددانشگاهي به عنوان مركز علمي و پژوهشي استان سمنان است و بازديد امروز از اين مجموعه نيز با هدف بررسي مسائل و مشكلات و رسيدگي در اسرع وقت به آنها انجام شده است.

استاندار سمنان ادامه داد: مركز تحقيقاتي و درمان سرطان و مركز به نژاد دامي جهاددانشگاهي استان سمنان يكي از مراكز بنيادي و ريشه‌اي استان سمنان است، و مي تواند جاي پژوهش و تحقيقات اثر گذار كه در استان و همچنين كشور مظلوم واقع شده است را بگيرد.

خباز خاطرنشان كرد: دو مأموريت ويژه به اين مركز واگذار شده است و با دو هدف راه اندازي خواهد شد، كه يكي از آنها مربوط به امور دام است، يكي از شغلهاي غالب در اين منطقه گردشگري مهديشهر و شهميرزاد به حساب مي‌آيد و يكي هم در خصوص درمان بيماري سرطان است.

وي تأكيد كرد: اميدواريم با بهره برداري از اين پروژه علمي و تحقيقاتي جهاددانشگاهي استان سمنان، بركات و اثرات مطلوب آن براي مردم را شاهد باشيم، اين دو مأموريت اين مكان را به عنوان مكان مقدس و ارزشمند معرفي خواهد كرد.

استاندار سمنان همچنين افزود: اجراي اين پروژه با تلاش و همت مجموعه جهاددانشگاهي استان سمنان آغاز شده و در حال نهايي شدن است، استانداري در اين پروژه نقش تسهيل كننده امور را دارد و تلاش مي كنيم گره‌هاي موجود و مسائل و مشكلاتي كه وجود دارد را بر طرف مي‌كنيم و شرايط براي افتتاح و بهره برداري اين مركز با تلاش مجموعه جهاددانشگاهي استان سمنان كه تا امروز تلاش زيادي داشتند فراهم شود.

خباز اضافه كرد: دوستان در خواست پيگيري برخي امور و اقدامات را از استانداري دارند، ما تمام تلاش خودمان را مي‌كنيم و ان شاءالله اين مركز به عنوان مركز اصلاح نژاد و درمان سرطان جهاددانشگاهي استان سمنان به بهره برداري خواهد رسيد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب