15:54:50 - دوشنبه 8 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توضیح عارف درباره لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان
کانال تلگرام سمنان لاین

محمدرضا عارف اظهار کرد: شورای سیاست‌گذاری اصلاحات برای ارائه لیست نهایی خود در انتخابات منتظر آخرین وضعیت تأیید صلاحیت‌هاست و ممکن است این لیست با چند روز تأخیر نسبت به اصولگرایان لیست خود را ارائه کند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان که در حاشیه همایش سراسری حزب اعتماد ملی در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، تأکید کرد: توصیه ما به همه دست‌اندرکاران انتخابات و شرکت کنندگان این است که مبنا و معیار خود را قانون قرار دهند و به قانون عمل کنند و باید همه به مر قانون عمل کنیم و اگر این را ملاک عمل قرار دهیم بسیاری از مشکلات و اختلاف نظرها وجود نخواهد داشت.

وی در خصوص چگونگی انتشار لیست اصلاح‌طلبان، گفت: اصلاح‌طلبان لیستی خواهند داد تا مردم با خیال راحت بتوانند به همه آن لیست رأی دهند و تا چند روز آینده با توجه به اینکه اعلام شده ممکن است تعداد تأیید صلاحیت‌شدگان افزایش پیدا کند لیست خود را ارائه خواهیم کرد و چگونگی انتشار لیست و اجماع احتمالی با سایر جریان‌ها بماند برای زمانی که لیست اعلام عمومی شد.

وی افزود: برای حضور در لیست اصلاح‌طلبان افراد باید ویژگی‌های لازم را احراز کنند و هر کس بخواهد در لیست ائتلاف باشد باید فرم مربوطه را پر کرده و در اختیار کارگروه قرار دهد و بر اساس شاخص‌ها و معیارها این افراد بررسی می‌شوند و اولویتی نیز برای انتشار لیست نهایی برای بانوان و جوانان در نظر گرفته شده است.

عارف تصریح کرد: ما در سراسر کشور لیست‌هایی را خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم تا ساعات پایانی روز بیستم و پس از تعیین تکلیف نهایی بررسی صلاحیت‌ها لیست خود را اعلام کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب