8:03:00 - دوشنبه 8 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغازعمليات اجرايي احداث خوابگاه ۳۶۰ نفره دانشکده پیراپزشکی سرخه با حضور استاندارسمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان گفت: دولت تدبیر و امید برای عمران و آبادانی کشور تلاش و پیگیری وقفه ناپذیری دارد.

 

 محمد رضا خباز در شورای اداری و آئین افتتاح همزمان پروژه های شهرستان سرخه بمناسبت دهه مبارک فجر افزود: ما نباید به اعتبارات دولتی دل ببندیم، راه اشتغال سرمایه گزاری است، ما برای نجات کشور از این شرایط اقتصادی باید شرایط مناسب و با ثبات برای سرمایه گذاری را ایجاد کنیم و باید هم افزایی کنیم و نباید جزیره ای عمل کنیم.

 

وي اضافه كرد: سرمایه گذاران را باید محترم شمرد و با آغوش باز باید از آنان حمایت کنیم، مشکلات آنها را رفع و زیرساخت ها را فراهم کنیم.

 

استاندار سمنان ادامه داد: امروز به دلیل شرایط مناسب سیاسی سرمایه گذاران خارجی آماده سرمایه گذاری در کشور هستند، ایران امروز جزیره ثبات است و سرمایه گذاری داخلی و خارجی اعتماد کرده اند و باید زمینه سرمایه گذاری و توسعه و اشتغال را در کشور فر اهم کرد.

 

خباز از تلاش بي وقفه دولت در عمران و آباداني كشور خبر داد و گفت: وجود ریاست محترم جمهوری که از شهرستان سرخه برخواسته، امروز موجب سربلندی و افتخار ایران اسلامی است.

 

وي اضافه كرد: با درایت رئیس جمهور و دستیابی به توفیقات بزرگ هسته ای، بستر رونق اقتصادی و سرمایه گذاری در جامعه مهیا شده است.

 

امروز و با حضور استاندار سمنان و مديرعامل بانك ملت ايران تعداد 37 پروژه شهرستان سرخه با اعتباری بالغ بر 11.5 میلیارد تومان، افتتاح و به بهره برداري رسيد.

 

همچنين عمليات اجرايي احداث خوابگاه ۳۶۰ نفره دانشکده پیراپزشکی مستقر در سرخه ، احداث مجتمع آموزشی کار و دانش دخترانه شهرستان سرخه نيز كلنگ زني شد.

 

استاندار سمنان در مراسم كلنگ زني پروژه مجتمع دخترانه کار و دانش دخترانه سرخه نيز گفت: اين پروژه جزء بزرگترین پروژه ها در کشور است و این طرح، برتر و در کشور بی نظیر است.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب