8:43:56 - یکشنبه 7 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار : تأیید صلاحیت ۱۴ نفر برای رقابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه سمنا ، سرخه و مهدیشهر گفت : برای جمع آوری آرای مردم این حوزه انتخابیه در انتخابات هفتم ماه اسفند 193 شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.

 

سیدعباس دانایی افزود: از این تعداد 133 شعبه برای حوزه انتخابیه سمنان، 40 شعبه برای حوزه انتخابیه مهدیشهر و 21 شعبه برای حوزه انتخابیه سرخه در نظر گرفته شده است.

وی اظهار داشت : 450 نفر از مجریان، ناظران، بازرسان و محافظان صندوق ها در امر برگزاری انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری همکاری دارند.

فرماندار سمنان ادامه داد : با اعلام رسمی نظر شورای نگهبان، سه نفر دیگر از افراد رد صلاحیت شده یا عدم احراز مورد تایید هیات نظارت مرکزی قرار گرفتند و اکنون تعداد افراد دارای صلاحیت برای رقابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه به 14 نفر رسیده است.

دانایی گفت: چنانچه افراد رد صلاحیت شده دوباره اعتراض دارند باید سریع تر اعتراض خود را در مهلت تعیین شده ارائه تا مورد بررسی نهایی قرار گیرد.

ویتصریح کرد: شورای نگهبان در این مرحله با بررسی مجدد به اعتراضات کاندیداها، نظر نهایی خود را تا 27 بهمن ماه به فرمانداری ها اعلام می کند.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری در هفتم ماه اسفند برگزار می شود.

استان سمنان حدود 700 هزار نفر جمعیت دارد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب