10:15:54 - یکشنبه 7 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان درشاهرود:اداره کشورفقط با اعتبارات دولتی امکان ندارد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 استاندار سمنان گفت: اداره کشورفقط با اعتبارات دولتی امکان ندارد و لذا مشارکت سرمایه گذاران در اجرای طرح ها و پرو‍ژ ه های کشور الزامیست.

 محمدرضا خباز که روز یک شنبه برای آغاز بهره برداری متمرکز 8 پروژه عمرانی به شاهرود سفر کرده است در آیین افتتاح مدرسه 12کلاسه مسکن مهر کوثر افزود: فضای پس از برجام شرایطی را بوجود آورده که سرمایه گذاران داخلی و خارجی زیادی داوطلب سرمایه گذاری در استان هستند.
استاندار سمنان به نقش امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امام معمار کبیر انقلاب بود که آثار پربرکتی را نصیب نظام و مردم ایران کرد.
وی خودباوری را یکی از مهم ترین دلیل تحول مرم ایران خواند و گفت: خودباوری مردم ایران که بیشه در اندیشه های امام داشت ، موجب تحول ونوسازی جامعه شد.
خباز گفت: امام با ایجاد همدلی و همزبانی بین مردم ایران، بر قدرت ها فائق آمد.
وی همچنین به نقش امام در دگرگون کردن جوانان زمان انقلاب هم اشاره کرد و گفت: جوانان سال 57 درحالی قله های معنویت را در نوردیدند که تا پیش از آن اغلب آنها دوره های آموزشی اعتقادی را ندیده بودند.
وی با بیان اینکه اگر امام نبود این تحول نیز در جوانان رخ نمی داد، افزود: خودباوری مردم ایران شرایطی بوجود آورد که همه ارکان کشور با رای مستقیم و غیر مستقیم مردم انتخاب می شوند.
استاندار سمنان به طرح های افتتاحی شهرستان شاهرود هم اشاره کرد و گفت: در شرایطی اعتبارات این شهرستان دو برابر شده که در آمد کشور به یک سوم کاهش یافته است.
وی بیشتر موفقیت های کسب شده را مدیون اعتماد بین مردم و دولت خواند و گفت: بخش زیادی از طرح هارا بخش خصوصی در حال انجام است.
امام جمعه شاهرود هم در این آئین گفت: از آنجا که دهه فجر سالگرد پیروزی انقلاب است ، باید گزارش خدمات نظام و انقلاب را به مردم بدهیم.
وی خدمات نظام را وسیع خواند و گفت: نباید همه نگاهها به خدمات و توسعه امکانات باشد بلکه نیاز است به سایر خدمات انقلاب مانند اخلاق، فرهنگ، پایداری و مبارزه با استکبار و آرمانهای اصیل آن هم توجه شود.
سید محمدرضا هاشمی فرماندار شاهرود هم در این آئین گفت: همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان شهرستان وجود دارد .
وی به برخی برنامه های دهه فجر شهرستان اشاره کرد و گفت: همه برنامه های این دهه با مشارکت مردم برگزار می شود بطوریکه در دورترین روستاها نیز این برنامه ها با همت مردم ، روحانیون و بسیج برگزار می شود.
معاون استاندار سمنان به اجرای برنامه فرهنگی 10 شب در 10 مسجد اشاره کرد و گفت: در این برنامه ها مسئولان شهرستان حاضر شده و گزارش کارهای خود را به مردم می دهند.
وی برگزاری دو رخداد ورزشی ملی را در شاهرود یاد آورد شد و گفت: مسابقات کاراته با حضور ورزشکاران 17 استان ومسابقات ووشو نیز با حضور ورزشکاران 31استان کشور از روز دوشنبه در شاهرود آغاز می شود که این نشانه ظرفیت بالای این شهرستان در میزبانی و برگزاری ْآنهاست.
هاشمی گفت: در دهه فجر 118 پروژه با 730میلیارد ریال اعتبار در شاهرود افتتاح می شود و برای 357 نیز شغل درست می شود.
وی گفت: اعتبار طرح های افتتاح شده در دهه فجر پارسال 350 میلیارد ریال بود که این نشانه دو برابر شدن اعتبارات است.
روز یک شنبه با حضور استاندار سمنان 8 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار320میلیاردریال بصورت متمرکز بهره بردار می شوند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب