18:19:26 - شنبه 6 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان: اجرای طرح ملی شمال به جنوب، باعث ارتقا موقعیت دامغان می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 

 استاندار سمنان با اشاره به اجرای طرح ملی کریدور شمال به جنوب به عنوان طرح راهبردی کشوری، گفت: اجرای این طرح، از هر نظر موقیعت شهرستان دامغان را که طرح از آن عبور می کند، ارتقاء می بخشد.

 محمدرضا خباز روز شنبه در آیین افتتاح طرح گازرسانی به سه روستای بخش مرکزی شهرستان دامغان در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) روستای محمدآباد، افزود: دولت در لایحه بودجه سال 1395 برای تکمیل این طرح 600 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده است.
وی اضافه کرد : دولت برای این طرح که از یک اهمیت ویژه و قابل توجه برخوردار است، اجازه افزایش سقف این اعتبار را تا دو هزار میلیارد ریال داده است.
خباز خاطرنشان کرد : طرح کریدور شمال به جنوب که با عنوان اتصال بندر امیرآباد در استان مازندران به دریای خلیج فارس در استان هرمزگان در لایحه بودجه دیده شده است.
وی تصریح کرد: بزرگترین پروژه گاز رسانی استان با اعتبار 150 میلیارد ریال در شهرستان دامغان در حال اجراست.
وی ادامه داد : گازرسانی به 31 روستای فاقد گاز شهرستان دامغان از سوی شرکت گاز استان سمنان در حال اجراست که گازرسانی به سه روستا شامل روستاهای محمدآباد، ورکیان و عبدیاء به پایان رسیده و امروز به طور رسمی افتتاح شد.
وی اضافه کرد : برای گازرسانی به سه روستای بخش مرکزی شهرستان دامغان شرکت گاز استان سمنان اعتباری معادل 12 میلیارد ریال هزینه کرده است.
وی تصریح کرد : مشکل ادامه طرح گازرسانی به دیگر روستاهای دهستان قهاب رستاق که بین اداره کل راه و ترابری و شرکت ملی گاز استان سمنان وجود داشت با مذاکره با این دستگاه ها برطرف شده است.
استاندار سمنان افزود : در ارائه خدمت به مردم نباید خللی وارد شود و خدمت به مردم باید از هر طریقی تقویت شود.
وی صریح کرد: شهرستان دامغان در اجرای طرح های عمرانی در این استان دارای ویژگی خاصی است و این نشان از اهمیت ارائه خدمت به مردم این دیار و منطقه دارد.
استاندار سمنان گفت: شهرستان دامغان دارای موقیعت های فراوانی است که باید از این ظرفیت و موقیعت ها در راه رشد و توسعه شهرستان بهره گرفت.
در ایام الله دهه فجر 44 پروژه عمرانی در شهرستان دامغان با اعتبار 396 میلیارد و 843 میلیون ریال افتتاح شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب