10:52:32 - جمعه 5 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه سمنان: آرامش و اقتدار امروز ایران از برکات پیروزی انقلاب اسلامی است
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت : 37 سال در نظام جمهوری اسلامی به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، آرامش و اقتدار حکمفرماست.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا، حضرت الله سید محمد شاهچراغی در نمازجمعه این هفته شهرستان سمنان ، وظیفه ملت در قبال این آرامش و اقتدار را حفاظت و پاسداری همیشگی از انقلاب اسلامی تاکید کرد.
وی اظهار داشت : یکی دیگر از راه های پاسداری از انقلاب اسلامی علاوه بر این، حفاظت از معنوت از نظام است که باید نسبت به این مهم جدی گرفته شود.
وی مبنای شروع نهضت انقلاب اسلامی را از مساجد اعلام و خاطرنشان کرد : فرهنگ این نظام نباید ضربه بخورد و امروز برنامه ریزی ها باید طوری باشد که این معنویت حفظ و روز به روز گسترش یابد.
امام جمعه سمنان حضور جدی و همیشگی در همه صحنه های انقلاب از جمله راهپیمایی 22 بهمن را راه دیگر پاسداری از انقلاب اسلامی دانست و گفت : حضور در راهپیمایی 22 بهمن باید هر ساله نسبت به گذشته پرشورتر برگزار شود.
شاهچراغی یادآور شد : ولایت مداری و ولایت پذیری ستون پاسداری از نظام اسلامی است همه باید در هر شرایطی از ولایت فقیه تبعیت کنیم.
وی خاطرنشان کرد : رهبر معظم انقلاب از ملت خواسته است که همه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در هفتم اسفند حضور پرشور داشته باشند و حضور ملت در این عرصه در واقع ادای وظیفه در مقابل انقلاب اسلامی است. 
امام جمعه سمنان با بیان این که نظام جمهوری اسلامی دارای دو سند قانون اساسی و خط امام است، تاکید کرد : در همه موارد این دو ستون باید محور باشند و خط امام را باید از رهبری آموخت و رهبری نیز خط امام است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب