11:01:07 - چهار شنبه 3 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
19 طرح آب و فاضلاب شهری استان سمنان دهه فجر بهره برداری می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیر عامل آب و فاضلاب شهری سمنان گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر، 19 طرح این شرکت با صرف بیش از 117 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی ، استانی و سایر منابع در این استان به بهر برداری می رسد.

محمد طاهری  احداث مخزن پنج هزار متر مکعبی در دامغان و شاهرود، ساخت انبار بحران به مساحت 200 مترمربع و حفر و تجهیز یک حلقه چاه آب در سمنان، اصلاح شبکه آب آشامیدنی به طول 5/6 کیلومتر، اجرای خطوط انتقال آب به طول حدود 10 کیلومتر، توسعه شبکه آب به طول 16 کیلومتر و کف شکنی و حفر یک حلقه چاه و نصب الکتروپمپ و کابل و تجهیزات پنج حلقه چاه را از جمله این طرح ها اعلام کرد.
وی با بیان این که چهار هزار و 761 فقره انشعاب آب نیز در شهرهای استان نصب می شود، اظهار داشت: نصب 2 هزار و 477 فقره انشعاب فاضلاب از دیگر طرح های این شرکت در دهه مبارک فجر است.
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان سمنان گفت : در این ایام اجرای سامانه جایگزین آب ژاول در شاهرود، اجرای سامانه آب، ساخت و نصب دستگاه هواده فاضلاب و ساخت حوضچه شیر آلات به تعداد 60 عدد انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد : حفر و تجهیز کامل دو حلقه چاه آب در سمنان و حفر و تجهیز کامل چهار حلقه چاه آب در شاهرود، از جمله طرح هایی است که در این ایام کلنگ زنی می شود.
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان سمنان یادآور شد: برای اجرای این دو طرح 25 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار پیش بینی شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب