11:03:41 - چهار شنبه 3 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشف 376کیلو گرم تریاک وهرویین در عملیات مشترک پلیس سمنان و اصفهان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف 315 کیلو گرم تریاک و 61 کیلوگرم هرویین در درگیری شدید ماموران انتظامی با قاچاقچیان موادمخدر خبر داد.

به گزارش سمنان لاین از مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرمانده انتظامی استان سمنان به ایرنا،سردار روح الامین قاسمی گفت : ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان با تلاش اطلاعاتی گسترده ای که در سه ماه متوالی صورت گرفت ، از انتقال محموله سنگین موادمخدر با خبر شدند.
وی افزود : بر اساس گزارش های به دست آمده ، قاچاقچیان این محموله که اعضای حرفه ای این باند تهیه و توزیع مواد مخدر بودند، موادمخدر را از سیستان و بلوچیستان بارگیری و از محورهای استان اصفهان به مقصد تهران در مسیر قرار گرفتند.
قاسمی گفت : هماهنگی های لازم انتظامی و قضائی با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان صورت گرفت و عملیات مشترک توقیف این محموله و دستگیری قاچاقچیان طرح ریزی شد.
به گفته این مسئول انتظامی چهار تیم عملیاتی با هدایت کامل اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان در حوالی شهرستان نائین مستقر شدند.
ویز ادامه داد : غروب روز یکشنبه قاچاقچیان این محموله سنگین مواد مخدر که با دو دستگاه خودروی پژو405 در حرکت بودند ، توسط ماموران انتظامی شناسایی و دستور ایست صادر شد.
وی با اشاره به فرار متهمان از محل و تعقیب و گریز سریع ماموران پلیس ، تصریح کرد : در این عملیات ضربتی که با تیر اندازی از سوی قاچاقچیان و ماموران انتظامی همراه بود ، خودروها متوقف و یکی از سوداگران مرگ از ناحیه کتف مجروح شده بود و دستگیر شد.
قاسمی به فرار اعضای دیگر این باند قاچاق مواد مخدر با استفاده از تاریکی شب اشاره و اضافه کرد : تحقیقات همچنان برای دستگیری متهمان ادامه دارد.
وی خاطرنشان کرد : در بررسی خودرو های توقیفی که پلاک جعلی نیز داشتند ، 315کیلوگرم تریاک و 61 کیلوگرم مواد مخدر نوع هروئین و دو قبضه سلاح کشف شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان بر مبارزه قاطع و هماهنگ پلیس و سایر دستگاه های امنیتی و انتظامی با سوداگران مرگ تاکید و به عموم مردم توصیه کرد به محض از اطلاع از فعالیت مشکوک و غیر قانونی در این حوزه مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110اطلاع دهند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب