6:47:17 - چهار شنبه 3 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل اقتصاد و دارایی سمنان: همایش سرمایه گذاری پسابرجام فرصت خوبی برای جلب سرمایه گذار در سمنان است
کانال تلگرام سمنان لاین

 مدیرکل اقتصاد و دارایی سمنان با اشاره به برگزاری نخستین همایش ملی سرمایه گذاری پسابرجام در این استان گفت: این همایش فرصت مناسبی برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در این استان است.

به گزارش سمنان لاین، امیر خلیلی خواه روز سه شنبه در جلسه کمیته روابط عمومی های همایش ملی سرمایه گذاری استان سمنان ، افزود : نخستین همایش سرمایه گذاری پسا برجام تا پایان ماه بهمن در سمنان برگزار می شود و فرصت بسیار محدود و کار بسیار زیاد است.

وی با بیان اینکه بحث سرمایه گذاری مبحثی بسیار مهم، اساسی و حساسی است، اظهار داشت : انتقال اطلاعات این همایش به مردم بر عهده روابط عمومی ادارات است.

وی خواستار فرهنگ سازی سرمایه گذاری در استان سمنان شد و یادآور شد: جذب سرمایه گذاری کاری دائمی است و باید به طور جدی به آن توجه شود.

خلیلی خواه افزود: کالاهای هر استان باید در همان استان به فروش برسد و مردم استان سمنان نیز مکلف هستند کالاهای تولیدی استان را خریداری کنند.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان سمنان برگزاری نشست سرمایه گذاری فصلی را از برنامه های سال آینده این اداره کل عنوان کرد و گفت: این نشست ها در زمینه های کشاورزی، گردشگردی برگزار می شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری استان سمنان گفت : یکی از سیاست های مهم دولت ،سرمایه گذاری است.

ایرج کارخایی با بیان اینکه با توجه به شرایط پسا برجام بستر خوبی برای توسعه به وجود آمده ، گفت : سرمایه گذاران باید فعالیت خود را بیشتر کنند.

وی محور اصلی همایش سرمایه گذاری را جلب سرمایه گذاران و سرمایه گذاری دانست و افزود : 72 شرکت خصوصی و نیمه دولتی برای شرکت در این همایش اعلام آمادگی کرده اند.

کارخایی برگزاری نمایشگاه توانمندی ها و پنل های تخصصی در زمینه میراث فرهنگی، کشاورزی، صنعت و معدن و آب را از دیگر برنامه های این همایش اعلام کرد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب