10:36:04 - سه شنبه 2 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
غلامرضا کاتب خبر داد: طلب 540میلیارد تومانی پیمانکاران از دولت
کانال تلگرام سمنان لاین

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان از طلب 540میلیارد تومانی پیمانکاران پروژه‌ها از دولت خبر داد.

به گزارش سمنان لاین دکتر غلامرضا کاتب در آئین افتتاح بیمارستان 164تخت‌خوابی گرمسار با اشاره به حجم بالای خدمات به مردم ایران در نظام مقدس جمهوری اسلامی، افزود: باید قدردان اقدامات انجام شده و نعمات موجود در نظام جمهوری اسلامی ایران که در نتیجه اندیشه‌ها و تفکرات امام راحل و جانفشانی‌های شهدا به‌دست آمده، باشیم.

وی با اشاره به تلاش‌های دولت خدمتگذار تصریح کرد: ما در شرایطی فعالیت می‌کنیم که درآمد دولت از 120میلیارد دلار به 25میلیون دلار کاهش یافته است لذا به تبع این شرایط بحرانی و کاهش درآمدهای مالی ،انجام فعالیت‌های عمرانی در کشور نیز سخت‌تر شده است.

وی با اشاره به خدمات شایسته دولت یازدهم در حوزه سلامت ادامه داد: در سال 1393وقتی که مجلس و دولت تصمیم گرفتند طرح تحول سلامت را در سخت‌ترین شرایط اقتصادی بررسی و اجرا کنند وزیر بهداشت یک تنه و با پافشاری بسیار از کمیسیون تلفیق برای اختصاص یک درصد ارزش افزوده به این طرح درخواست کرد و خوشبختانه با تصویب این قانون، 4هزار میلیارد تومان به این طرح تعلق گرفت.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان به تقدیر از همکاری و تعامل دولت و مجلس در طرح تحول پرداخت و خاطرنشان کرد: این عزم دولت و مجلس بود که در نتیجه آن، امروز بیش از 22میلیون نفر از جمعیت حاشیه‌نشین و روستایی کشور تحت‌پوشش شبکه‌های بهداشتی قرار گرفته و علاوه بر آن 10میلیون حاشیه‌نشین و پنج میلیون روستایی تحت‌پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند.

کاتب با اشاره به افتتاح بیمارستان جدید گرمسار اضافه کرد: با افتتاح بیمارستان جدید، بیمارستان قدیم به پلی‌کلنیک تخصصی تبدیل خواهد شد و مردم می‌توانند از خدمات تخصصی این مرکز بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به افتتاح بیمارستان جدید و راه‌اندازی چندین مرکز درمانی در سطح شهرستان، گفت: با افتتاح این بیمارستان و آغاز به کار درمان بستر ایوانکی و شبانه‌روزی شدن درمانگاه تامین اجتماعی ،خدمات درمانی بهتری به مردم این خطه ارائه خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب