19:20:13 - سه شنبه 2 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تأسیس مرکز توسعه آموزش پزشکی در دانشگاه آزاد
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین جمعی از اعضای هیئت علمی و اساتید گروه پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان در کارگاه یک‌روزه طرح درس شرکت کردند.

در این کارگاه، حاضران به بحث و تبادل نظر پیرامون نقاط ضعف و قوت و شیوه‌های مختلف تدریس در گروه علوم پزشکی پرداختند.

زینب خالدیان، معاون پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان در این‌باره گفت: یکی از اهداف و سیاست‌های کلان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، ارتقای کیفیت آموزش است؛ حوزه معاونت علوم پزشکی این دانشگاه نیز در راستای تحقق این مهم برنامه‌های متعددی را در دستور کار خود قرار داده که می‌توان به تأسیس مرکز توسعه آموزش پزشکی و کمیته‌های مربوطه و برنامه‌های توانمندسازی استادان اشاره کرد.

وی افزود: حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در راستای این برنامه‌ها و پیرو قطعنامه همایش مراکز توسعه آموزشی، کارگاه طرح درس را با هدف بازآموزی و تشریک‌مساعی اساتید با حضور اعضای هیئت علمی گروه پرستاری و مامایی برگزار کرد که بسیار مورد توجه و استقبال شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

خالدیان درباره سرفصل‌های ارائه‌شده در این کارگاه گفت: در این کارگاه، موضوعاتی نظیر روش‌های تدریس در حوزه پزشکی، نقاط ضعف و قوت روش‌های تدریس، تجهیزات و امکانات کمک‌آموزشی، عوامل مؤثر در الگوی تدریس مطرح شد و حاضران پیرامون هر یک از موضوعات نقطه نظرات خود را با شرکت‌کنندگان و مدرسان کارگاه به شور و تبادل نظر گذاشتند.

تدریس کارگاه طرح درس بر عهده رامین پازوکی، رئیس مرکز توسعه آموزش پزشکی (EDC) دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان و علی فخرموحدی معاون آموزشی دانشکده پرستاری و مامایی این دانشگاه بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب