10:34:15 - سه شنبه 2 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیمارستان 164تخت‌خوابی گرمسار افتتاح شد
کانال تلگرام سمنان لاین

بیمارستان 164تخت‌خوابی گرمسار در آیینی با حضور هاشمی وزیر بهداشت ،خباز استاندار و کاتب نماینده گرمسار و آرادان افتتاح شد.

مهدی شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان ،اظهار کرد: برای ساخت این بیمارستان که عملیات اجرایی آن از سال 86  آغاز شده اعتباری بالغ بر350 میلیارد ریال صرف شده است.

وی با بیان اینکه بیمارستان 164تخت‌خوابی گرمسار در زمینی به زیربنای 13 هزار مترمربع احداث شده، افزود: همچنین برای تجهیز این بیمارستان که یکی از زیباترین بیمارستان های کشور و استان است 120 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه بیمارستان گرمسار از بیمارستان‌های ارجاعی این استان است، افزود: این بیمارستان164تخت‌خوابی به 16 تخت آی.سی.یو نیز مجهز شده است.

وی از استخدام کادر پزشکی و درمانی مورد نیاز برای این بیمارستان خبر داد و اضافه کرد: به‌دنبال این هستیم که با تقویت بخش مغز و اعصاب ، این بیمارستان به عنوان مرکز تخصصی بیماری‌های مغز و اعصاب مطرح شود.

وی با بیان اینکه با افتتاح این بیمارستان، از اعزام بیماران به خارج استان جلوگیری می‌شود، خاطرنشان کرد: بیمارستان 164تخت‌خوابی گرمسار، از کادر درمانی و پزشکی متخصصی برخوردار است.

شادنوش با اشاره به سفر وزیر بهداشت به استان سمنان، یادآور شد: امروز علاوه بر این بیمارستان با حضور وزیر بهداشت، ساختمان ستادی دانشگاه علوم پزشکی سمنان و مرکز تصویربرداری و داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان ولایت دامغان به بهره برداری می رسد.

این عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی سمنان ادامه داد: همچنین دکتر هاشمی از مراکز درمانی، بیمارستان ها و چندین دانشکده پزشکی و پیراپزشکی استان در شهرستان های گرمسار، آرادان، سرخه، سمنان و دامغان بازدید خواهد کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب