16:40:35 - دوشنبه 1 فوریه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره برداری از 16 طرح شهرداری سمنان آغاز شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 در نخستین گرامی داشت دهه مبارک فجر بهره برداری از 16 طرح شهرداری سمنان با حضور استاندار و جمعی از مدیران این شهرستان اغاز شده است.

به گزارش سمنان لاین ، سرپرست شهرداری سمنان در این آیین هزینه اجرای این تعداد طرح ها را 76 میلیارد و 580 میلیون ریال اعتبار اعلام کرد و گفت : این طرح ها از جمله شامل پیاده رو سازی، احیاء محله های قدیمی، کف پوش مناطق شهری، تامین روشنایی سه پارک ها و نصب ست های وسایل بازی کودکان و اصلاح بوستان های جهادیه و اتحاد می باشد.
حمید دهرویه از اجرای نهضت بزرگ آسفالت در این شهر در آینده نزدیک خبر داد و گفت : در سه ماه گذشته خرید مقادیری زیادی از قیر از طریق وزارت راه و شهرسازی انجام که خرید این مقدار به اعتبار بالغ بر هشت میلیارد ریال نیاز داشت که این رقم به بواسطه استفاده از اعتبارات دولتی به کمتر از 2 میلیارد ریال رسید.
وی گفت : پیش بینی می شود هزینه اجرای نهضت آسفالت در این شهر به بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار برسد.
محمدرضا خباز استاندار سمنان نیز دهه فجر را دهه پیروزی خون بر شمشیر دانست و گفت : باید با همراهی و همدلی بتوانیم کاستی ها و عقب ماندگی را جبران کنیم.
وی با اشاره به موفقیت برجام خاطرنشان کرد : خوشبختانه با اجرایی شدن برجام ورود سرمایه گذاران خارجی به کشور باز شده و سرمایه گذاری در این کشور رونق خواهد گرفت.
به گفته وی مردم در آینده نزدیک شاهد نتایج خوب برجام خواهند بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب