8:34:30 - یکشنبه 31 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار : افتتاح بزرگترین ساختمان پزشکان ایران و بزرگترین هتل پنج ستاره استان در سمنان / کلنگ زنی احداث نمایشگاه دائمی صنایع دستی در سمنان با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار سمنان از افتتاح بزرگترین هتل پنج ستاره این استان و مجموعه پارک آبی سمنان در دهه‌فجر امسال با حضور سلطانی فر معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع‌دستی کشور خبر داد.

 

به گزارش سمنان لاین سیدعباس دانایی در جمع خبرنگاران از بهره‌برداری و افتتاح 58 پروژه در شهرستان سمنان خبر داد و اظهار کرد: 47 پروژه از این پروژه با اعتبارات بخش دولتی و دستگاه‌های اجرایی و 11 پروژه آن با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی،با بیان اینکه 47 پروژه بخش دولتی با اعتباری بالغ بر 338 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد،افزود: همچنین 11 پروژه تسهیلاتی بخش خصوصی نیز با اعتباری افزون بر 971 میلیارد ریال و در مجموع با اعتبار بالغ بر130 میلیارد تومان آماده بهره‌برداری شده‌اند که این پروژه‌ها 216 اشتغال مستقیم ایجاد خواهند .

فرماندار سمنان، از افتتاح همزمان این پروژه‌ها در فردا 12 بهمن‌ماه با حضور استاندار سمنان خبر داد و خاطرنشان کرد: ساختمان پزشکان بوعلی سمنان که بزرگترین ساختمان پزشکان کشور محسوب می‌شود، 18 پروژه برق‌رسانی، دو مدرسه 12 و 9 کلاسه،مجموعه بزرگ پارک آبی سمنان،یک پروژه هواشناسی، افتتاح ساختمان دیوان محاسبات استان، یک پروژه شرکت شهرک‌های صنعتی،چهار پروژه جهادکشاورزی و دامپزشکی، دو پروژه راه و ترابری شامل بهسازی محور دامغان-سمنان و تعریض 8 کیلومتر از محور سرازیرکوهپایه، 16 پروژه مدیریت شهری و… از مهمترین این پروژه‌ها هستند.

 

دانایی، از سفر دکتر هاشمی وزیر بهداشت در ایام دهه فجر به سمنان خبر داد و گفت: در این سفر علاوه بر بهره‌برداری از ساختمان پزشکان و افتتاح مجتمع فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سمنان، نمایشگاه توانمندی‌های زنان سمنان با حضور این عضو کابینه افتتاح می‌شود.

 

فرمادار سمنان، از سفر سلطانی‌فر معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع‌دستی کشور به سمنان در 15 بهمن‌ماه خبر داد و گفت: با حضور معاون رئیس‌جمهور بزرگترین هتل پنج ستاره استان و مجموعه پارک آبی به بهره‌برداری می‌رسد و علاوه بر آن چندین برنامه جانبی با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع‌دستی نیز برگزار خواهد شد.

به گفته دانایی، کلنگ احداث نمایشگاه دائمی صنایع دستی در سمنان با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به زمین زده می شود.

 

وی همچنین از سفر دهقان وزیر دفاع دولت یازدهم به سمنان خبر داد و گفت: سردار دهقان به عنوان سخنران مراسم 22 بهمن در مرکز استان به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب