10:38:51 - یکشنبه 31 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رکوردزنی با ساخت یک مدرسه برای اتباع افغانی سمنان در 85 روز
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار سمنان از رکوردزنی در ساخت یک مدرسه در سمنان خبر داد و گفت: این مدرسه 12 کلاسه که برای اتباع افغانی سمنان ساخته شده در کمتر از 85 روز به بهره‌برداری نهایی رسید.

سیدعباس دانایی در گفت‌وگو با خبرنگاران سمنانی، با اعلام این خبر، اظهار کرد: این فضای آموزشی با همکاری و نظارت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در شهر سمنان آماده افتتاح شده است.

وی، با بیان اینکه این مدرسه با بهترین کیفیت ممکن ساخته شده، خاطرنشان کرد: سرعت در ساخت مدرسه به هیچ عنوان تاثیر سویی در کیفیت احداث این پروژه آموزشی نداشته است.

فرماندار سمنان، با بیان اینکه این پروژه به صورت سه شیفت ساخته شده، خاطرنشان کرد: تمام مراحل ساخت این پروژه زیرنظر کارشناسان خبره بین‌المللی بوده و تمام مراحل ساخت بنا، تصویربرداری و توسط کارشناسان کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل از طریق دوربین‌ها رصد می‌شده است.

دانایی با بیان اینکه این مدرسه دارای 12 کلاس درس است، تصریح کرد: بنای این مدرسه یکی از زیباترین و بهترین فضاهای آموزشی در استان سمنان است.

وی، با بیان اینکه این مدرسه دهه‌فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد، یادآور شد: دانش‌آموزان اتباع بیگانه از سال‌تحصیلی آینده در این مدرسه مجهز به تحصیل خواهند پرداخت.

فرماندار سمنان، همچنین از افتتاح یک مدرسه 9 کلاسه دیگر در دهه‌فجر امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: این مدرسه نیز از سال تحصیلی پیش‌رو به فضاهای آموزشی مرکز استان اضافه خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب