10:46:53 - شنبه 30 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نخستین همایش ملی سرمایه گذاری پسابرجام در استان سمنان برگزار می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری سمنان از برگزاری نخستین همایش
ملی سرمایه گذاری پسابرجام در این استان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین ایرج کارخایی روز شنبه در نشست با روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان سمنان گفت: همایش بزرگ سرمایه گذاری در استان سمنان به زودی در شهر سمنان برگزار می شود.
وی از اعلام آمادگی 72 شرکت خصوصی و نیمه دولتی برای شرکت در این همایش خبر داد و افزود : جهش اقتصادی در استان سمنان با برگزاری این همایش کلید می خورد.
وی با اشاره به قابلیت های استان سمنان در بخش های صنعت، معدن، اقتصادی و گردشگری خاطرنشان کرد: این استان با توجه به ظرفیت ها و زیرساخت ها، پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری دارد.
کارخایی یکی از اولویت های اساسی استان سمنان به خصوص در دوران پسابرجام را جذب سرمایه گذار بخش خصوصی عنوان کرد و افزود : در این شرایط سرمایه گذاران خارجی علاقمند به سرمایه گذاری در ایران هستند و از این فرصت باید
بیشترین بهره برداری را برد.
وی از تشکیل کمیته های مختلف شامل اجرایی، جذب سرمایه گذاری، مالی و تامین اعتبار، روابط عمومی و اطلاع رسانی برای برگزاری این همایش خبر دادو گفت: کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی می تواند نقش مهمی در انعکاس این
رویداد مهم ملی داشته باشد.
مدیر روابط عمومی استانداری سمنان با بیان اینکه استاندار سمنان رئیس همایش و اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان دبیر این همایش است،افزود: برگزاری نمایشگاه توانمندی ها و پنل های تخصصی در زمینه میراث
فرهنگی، کشاورزی، صنعت و معدن و آب از دیگر برنامه های این همایش است.
کارخایی با اشاره به فرارسیدن دهه مبارک فجر گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای انعکاس مطلوب فعالیت ها و اقدامات دستگاه های اجرایی به مردم است.
مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان سمنان در این نشست نظرات و پیشنهادات خود برای برگزاری هر چه مناسبت تر همایش سرمایه گذاری در استان ارایه کردندد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب