12:20:19 - جمعه 29 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه موقت سمنان: مردم در انتخابات هفتم اسفند به نامزد اصلح رای دهند
کانال تلگرام سمنان لاین

 امام جمعه موقت سمنان برگزاری دو انتخابات مجلس دهم و خبرگان رهبری را برای جمهوری اسلامی بسیار مهم و حساس دانست و گفت : مردم در روز هفتم اسفند با حضور گسترده در پای صندوق های اخذ رای به نامزد اصلح رای دهند.

 حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر عبدوس در نمازجمعه این هفته شهر سمنان افزود : مردم به هنگام دادن رای در روز انتخابات اگر تحت تاثیر شعارها، گروه های قومی و فرقه ای و حزبی و گروهی نباشند، سرگردان نبوده و به طور قطع نامزد اصلح را انتخاب خواهند کرد.
وی با تاکید بر لزوم هوشیاری ملت در شرایط کنونی اظهار داشت : دشمن با توجه به برگزاری این دو انتخابات در کشور، برنامه ریزی کرده است و همچنان اوضاع این رویداد سیاسی را رصد می کند.
وی تاکید کرد : بنابراین ملت ایران باید در روز انتخابات به پای صندوقهای اخذ رای حاضر شوند تا دشمنان به سرکردگی امریکا عصبانی و مایوس بشود.
امام جمعه موقت سمنان در بخش دیگری حضور آحاد مردم به ویژه نوجوانان و جوانان در جشن سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی را خواستار شد و گفت : دهه فجر فرصت خوبی است تا جوانان این سرزمین بدانند انقلاب اسلامی چگونه به امروز رسیده و یا دشمنان چه ظلمی و خیانتی به ایران کرده اند.
حجت الاسلام عبدوس، اسلام ، مردم و رهبری را سه عامل اصلی و اساسی پیروزی انقلاب اسلامی اعلام و تصریح کرد : امروز نیز راه انقلاب اسلامی باید با تکیه بر همین سه عامل ادامه یابد.
وی تاکید کرد : دشمنان سی و هفت سال ایران هراسی به راه اندختند اما نتوانستند به ایران اسلامی ضربه ای وارد کنند و امروز نیز باید برای حفظ نظام و انقلاب اسلامی تلاش مضاعف کرده و در همه زمینه ها مطیع ولایت فقیه باشیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب