21:49:13 - سه شنبه 26 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دهه فجر امسال صورت می گیرد ؛ افتتاح یکی ازمهمترین پروژه های وزارت ورزش وجوانان در کشور
کانال تلگرام سمنان لاین

عبدالحميد احمدي روز يکشنبه در نشست با استاندار سمنان، گفت: چهار هزار پروژه نيمه تمام ورزشي در کشور وجود دارد و وزارت ورزش و جوانان، با اولويت بندي اين پروژه ها، به دنبال تکميل پروژه هاي با اهميت است.

 

 

به گزارش سمنان لاین؛ دکتر عبدالحميد احمدي در سفر استاني خود به سمنان با محمدرضا خباز استاندار سمنان ديدار کرد. معاون وزير ورزش و جوانان با اشاره به وجود چهار هزار پروژه نيمه تمام ورزشي در کشور گفت: وزارت ورزش و جوانان با تدبير دکتر گودرزي توانست ظرف دو سال گذشته و در سخت ترين شرايط اقتصادي 600 پروژه ورزشي را افتتاح کند. احمدي اضافه کرد: با اين حال بخش عمده اي از پروژه هاي نيمه تمام ورزشي در کشور، به دليل محدوديت اعتباري و مستهلک شدن ساختمان ها به دليل طولاني شدن زمان ساخت، از دستور کار خارج شدند.

 

وي با تاکيد بر نقش ورزش در سلامت جامعه و جلوگيري از آسيب هاي اجتماعي گفت ما بايد ورزش را جزو اولويت بالاي جامعه کنيم و رسالت ما اين است که مردم را به ورزش تشويق، جامعه را شاد و هزينه درمان را کاهش دهيم.

 

معاون فرهنگي وزير ورزش و جوانان افتتاح پروژه استاديوم 15 هزار نفري سمنان که آماده بهره برداري است  در دهه فجر را از مهمترين اقدامات وزارت خانه  برشمرد.

 

خباز استاندار سمنان هم در اين ديدار با بيان اينکه سمنان استاني با ظرفيت هاي بالايي در حوزه ورزش است گفت: ما ورزش را به عنوان يک ارزش مي شناسيم و براي حمايت از برنامه هاي اين وزارتخانه در استان سمنان آمادگي داريم.

 

محمدرضاخبازدر ديدار با دکتر احمدي معاون پژوهشي وزارت ورزش و جوانان کشور با توجه به نقش جايگاه وورزش در جامعه گفت: ورزش در جامعه اسلامي يک ارزش است و همه بايد در خصوص توسعه ترويع و همگاني شدن ورزشي تلاش نمائيم.

 

استاندار سمنان افزود: در سطح استان در عرصه ورزشي استعداد ها و ظرفيت هاي خوبي وجود دارد که بايد با برنامه ريزي و هماهنگي از اين ظرفيت ها و پتانسيل ها استفاده شود. وي همچنين افزود: اجرا و تکميل پروژه هاي ورزشي دراستان پيگيري خواهد شد تا امکانات و تجهيزات لازم براي استفاده جوانان در جهت انجام ورزش مهيا گردد. وي هدايت تاثير گذاري برروي نسل جوان را از طريق ورزش مهم برشمرد، افزود: بايد برنامه ريزي مناسبي جهت حضور جوانان در عرصه هاي ورزشي در سطح استان انجام شود.

 

در اين جلسه توضيحاتي از سوي معاون پژوهشي وزارت ورزش و جوانان کشور در خصوص پروژه هاي نيمه تمام و تکميل شده در عرصه ورزش ارائه شد و فتاحي مدير کل ورزش و جوانان استان گزارشي از فعاليتهاي ورزشي و کارهاي عمراني ارائه نمودند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب