10:42:00 - یکشنبه 24 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح 300میلیارد ریال پروژه بخش سلامت در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از بهره‌برداری از چندین پروژه بخش سلامت به ارزش بیش از 300میلیارد ریال در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش سمنان لاین  دکتر مهدی شادنوش در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این طرح‌ها در قالب 6 پروژه که مهمترین آنها بیمارستان 164 تخت‌خوابی گرمسار است همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری نهایی می‌رسند.

وی، با بیان اینکه بیمارستان 164 تخت‌خوابی گرمسار یکی از زیباترین بیمارستان‌های کشور است، خاطرنشان کرد: بیش از 120 میلیارد ریال برای تجهیز این بیمارستان هزینه شده است. همچنین برای ساخت این بیمارستان بالغ بر 350 میلیارد ریال هزینه شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان،از بهره‌برداری از مرکز تصویربرداری بیمارستان ولایت دامغان در دهه فجر خبر داد و افزود: برای راه‌اندازی این مرکز بالغ بر 75 میلیارد ریال با کمک یکی از خیرین دامغانی هزینه شده است.

شادنوش، از افتتاح داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان ولایت در دامغان خبر داد و گفت: در تجهیز مرکز تصویربرداری بیمارستان ولایت تلاش شده که بروزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی خریداری شود.

وی، از آغاز به‌کار 1100میلیارد پروژه جدید در استان سمنان خبر داد و تصریح کرد: عملیات اجرایی این پروژه‌ها همزمان با دهه فجر امسال آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: کلینیک ویژه شهرستان سمنان با زیربنای یک‌هزار و 500 مترمربع است که یکی از بزرگ‌ترین کلینیک ویژه‌های سطح استان سمنان خواهد بود و همچنین در شهرستان‌های سرخه و مهدی‌شهر نیز ساخت این کلینیک ویژه در ابعادی کوچک‌تر آغاز خواهد شد.

 

شادنوش عنوان کرد:‌ ساخت خوابگاه 400 نفره‌ای در دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نیز از دیگر طرح‌هایی است که در ایام دهه فجر آغاز می‌شود.

وی در خصوص طرح تحول نظام سلامت نیز گفت: در دو سال گذشته مراجعات به کلینیک‌ها 10 برابر شده است که گواه آن آمار و ارقام به ثبت رسیده میباشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افزود: پیش از آغاز این طرح ماهانه 800 نفر به کلینیک‌ها مراجعه می‌کردند و اما امروز در ماه 9 هزار مراجعه‌کننده به کلینیک‌ها ثبت می‌شود و در حقیقت طرح ساخت کلینیک‌های ویژه در استان برای رفع همین معضلات و ارائه خدمات بهتر به مردم هم‌استانی است.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب