8:44:38 - شنبه 23 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ديدار قائم مقام دبير کل مجمع خيرين سلامت کشور با رئيس دانشگاه علوم پزشکي سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سيد عباس پور هاشمي قائم مقام دبير مجمع خيرين سلامت كشور با حضور در دفتر رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان، با دکتر مهدي شادنوش ديدار و پيرامون اولويت هاي استان در حوزه ي بهداشت و درمان و آموزش پزشکي به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

 

به گزارش سمنان لاین از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان؛ وي در اين ديدار با اشاره به شکل گيري مجمع خيرين سلامت گفت: چندين سال از شكل گيري مجمع خيرين سلامت مي گذرد و در اين مدت شاهد اقدامات سازنده در خصوص جذب و تشويق خيرين در حوزه ي سلامت هستيم.

 

قائم مقام دبير کل مجمع خيرين سلامت کشور با تشکر از اقدامات صورت گرفته در مجمع خيرين سلامت دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان، اظهار داشت: مشارکت خيرين سلامت در ساخت مراکز آموزشي، بهداشتي و درماني و آموزش پزشکي مي تواند باعث حل مشکلات اين مراکز شود.

 

مهدي شادنوش رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان ضمن تشکر و تقدير از آقاي سيد عباس پور هاشمي قائم مقام دبير کل مجمع خيرين سلامت کشور که حامي و مشوق دانشگاه و خيرين سلامت استان هستند، گفت: دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان از تمامي خيرين و دوستداراني که در سطح شهر و استان سمنان تلاش‌هاي خيرخواهانه در بحث سلامت، بهداشت و درمان مردم انجام مي‌دهند، استقبال مي‌نمايد.

 

شادنوش رئيس دانشگاه همچنين از تمامي خيرين سلامت که زحمات زيادي در راه بهبود سلامتي و درمان مردم کشيدند و کمک حال دولت و دانشگاه در اين امر خطير مي‌باشند، تقدير و از خداوند متعال براي آنان توفيق روز افزون طلب نمود.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب