10:58:10 - شنبه 23 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارسمنان: برگزاری همایش سرمایه گذاری استان سمنان در 25 بهمن ماه
کانال تلگرام سمنان لاین

 استاندار سمنان با اشاره به تاخیر دولت درارائه لایحه بودجه سال آینده کشور به مجلس شورای اسلامی گفت : اجرای برجام مهم ترین دلیل تاخیر دولت درارائه این لایحه بود.

به گزارش سمنان لاین ، محمدرضا خباز روز شنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان،گفت: عملکرد دولت در دو سال گذشته نشان داده که دولت یازدهم هم به دلیل شأن و منزلت والایی که برای مجلس قائل است و هم به دلیل اینکه تقدیم به موقع لایحه بودجه را نشانه ای معنادار از پایبندی دولت به انضباط مالی می داند همواره مقید بود که لایحه بودجه به موقع تقدیم مجلس شود.
وی افزود: چون زمان ارائه لایحه بودجه با زمان اجرایی شدن توافق هسته ای و رفع تحریم ها تقارن پیدا کرده بود، دولت صلاح نمی دید که لایحه بودجه را پیش از عملی شدن رفع تحریم ها به مجلس ارائه کند.
خباز تاکید کرد: چون برجام در سرنوشت برنامه ریزی کشور موثر بود و توافق و یا عدم توافق آن مهم و باعث تصمیم گیری دولت و مسئولان بود تصمیم بر این شد تا لایحه بودجه پس از اجرای برجام به مجلس تقدیم شود.
استاندار سمنان با بیان این که توافق برجام آهنگ رو به توسعه با شرایط عادی و طبیعی ترسیم می کند، اظهار داشت: عدم توافق برجام نیز می توانست برای کشور آهنگ سختی و ریاضت و … را به دنبال داشته باشد.
وی ادامه داد : بودجه سال آینده کشور بر اساس اجرای برجام و رفع تحریم ها پیش بینی شده است.
خباز در ادامه از برگزاری همایش سرمایه گذاری استان در 25 بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: این همایش به مدت یک روز و با حضور 70 نهاد دولتی و خصوصی و شرکت ها برگزار می شود.
به گفته استاندار سمنان برای این همایش چهار پنل تخصصی صنعت، معدن و تجارت، کشاورزی، خدمات شهری و زیر ساخت و انرژی با مسئولیت آب منطقه ای و میراث فرهنگی و گردشگری پیش بینی شده است.
خباز ادامه داد : نمایشگاه توانمندی استان سمنان نیز در حاشیه این همایش برگزار می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب