13:51:45 - پنجشنبه 21 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ممنوعیت فعالیت‌های انتخاباتی جریانات سیاسی در اماکن متبرکه
کانال تلگرام سمنان لاین

مسئول حراست اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: فعالیت تبلیغاتی جریانات سیاسی، احزارب و گروه‌ها و استفاده ابزاری از بقاع متبرکه و اماکن مذهبی در راستای اهداف کاندیدای خاص ممنوع است.

 سید اسماعیل صفی اظهار کرد: سیاست سازمان اوقاف و امور خیریه در انتخابات پیش رو همانند کلیه انتخاباتی که در گذشته برگزار شده است، اجرای تبلیغات به منظور حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

وی با اشاره به لزوم داغ شدن فضای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، به منع تبلیغات در بقاع متبرکه اشاره کرد و افزود: به کلیه اماکن وابسته به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ابلاغ شده از نصب اقلام تبلیغاتی که شائبه گرایش و حمایت از جریان و یا نامزد های انتخاباتی را القاء نماید، جلوگیری کنند.

مسئول حراست اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: همچنین اعضای  هیئت امنای بقاع متبرکه و اماکن مذهبی این استان توجیه شده‌اند تا با اتخاذ تدابیر مناسب، از فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیدها با هر گرایش در اماکن مرتبط با اوقاف جلوگیری به عمل آورند.

وی همچنین اظهار کرد: اعضای هیات امنای اماکن مذهبی ملزم شده‌اند تا با دقت نظر بیشتر در دعوت از سخنرانان مراسم مذهبی مختلف تا پایان اجرای فرآیند انتخابات، از سخنرانان منتسب به جریانات سیاسی که شائبه تبلیغ از کاندیدای خاصی را به وجود آورد استفاده نکنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب