9:00:48 - چهار شنبه 20 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خارج کردن توده 10 کیلویی از شکم زن گرمساری در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی سمنان از خارج کردن یک توده 10 کیلویی از شکم یک زن گرمساری در بیمارستان کوثر سمنان خبر داد.

 

دکتر ستاره سلطانی پزشک معالج این بیمار ، با اعلام این خبر اظهار کرد: این بیمار 60 ساله پس از مراجعه به بیمارستانی در گرمسار از طریق دکتر فرهاد ملک فوق‌تخصص ریه و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی سمنان به بیمارستان کوثر معرفی می‌شود.

 

پزشک معالج این بیمار گرمساری از انجام آزمایش‌های اولیه خبر داد و تصریح کرد: بعد از بررسی آزمایش‌ها و بررسی خوش‌خیمی و بدخیمی توده، بیمار در 28 دی‌ماه تحت یک عمل جراحی سنگین که 2.5 ساعت به‌طول انجامید، قرار گرفت.

 

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی سمنان ادامه داد: پس از عمل جراحی یک توده خیلی بزرگ و نادر به وزن 10 کیلوگرم که فضای شکم و لگن بیمار را پر کرده و احشاء شکم بیمار را به فضای بالا رانده بود، خارج گردید.

 

دکتر سلطانی با اظهار رضایت از این عمل جراحی، تصریح کرد: حال عمومی بیمار هم‌اکنون خوب بوده و در بخش آی سی یو مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر سمنان تحت مراقبت‌های لازم است.

 

این جراح سمنانی،ضمن تقدیر از تیم درمانی و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، از بیماران خواست: در چنین مواقعی به محض احساس درد و در اولین فرصت به پزشک متخصص مراجعه کنند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب