10:32:39 - سه شنبه 19 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل اوقاف استان سمنان: تدبر در مفاهیم قرآنی یکی از نیازهای امروز جامعه است
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت : تدبر در مفاهیم قرآنی یکی از نیازهای امروز جامعه است که در کنار آموزش های روخوانی و روانخوانی و حفظ قرآن باید به آن پرداخته شود.

به گزارش سمنان لاین  از ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله واحدی در جلسه شورای اداری این نهاد افزود : استان سمنان نیازمند تحول در برنامه های قرآنی است.
وی اظهار داشت : با استفاده از ظرفیت فعالان قرآنی باید در فعالیت های قرآنی استان تحول ایجاد کرد.
وی اظهار کرد: قرآن کتابی آسمانی و امانتی گران مایه از سوی پیامبر گرامی اسلام در بین امت اسلامی است.
واحدی افزود: باید تلاش کنیم با استفاده از ظرفیت جامعه قرآنی و اجرای برنامه هایی در زمینه های مختلف قرآنی، زمینه بهره مندی بیشتر آحاد جامعه از مفاهیم این کتاب آسمانی را فراهم کنیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت : برگزاری نشست های مشترک با فعالان قرآنی و استفاده از ایده های این قشر فرهیخته جامعه، در ایجاد تحول در برنامه ها موثر خواهد بود.
وی تصریح کرد: در طول سال برنامه های متنوع قرآنی در بقاع متبرکه و اماکن مذهبی در حال برگزاری است که در نظر داریم با استفاده از توان فعالان قرآنی، به سوی کاربردی تر کردن بخشی از این برنامه ها پیش رویم.
واحدی خاطرنشان کرد: همه باید قرآن را به عنوان نقشه زندگی قرار دهیم و از مفاهیم ارزشمند آن جهت بهبود و برکت بخشیدن به زندگی خود استفاده کنیم.
وی تاکید کرد : باید برنامه های کاربردی در راستای آشنایی بیشتر مردم با مفاهیم قرآنی را اجرایی کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب