9:46:45 - یکشنبه 17 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
44 داوطلب نمایندگی مجلس در استان سمنان تایید صلاحیت شدند
کانال تلگرام سمنان لاین

 رئیس ستاد انتخابات استان سمنان گفت: صلاحیت 44 داوطلب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان تایید صلاحیت شد.

 

به گزارش سمنان لاین محمدرضا میرزایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: با اتمام بررسی صلاحیت داوطلبان از سوی هیاتهای نظارتی در چهار حوزه انتخابیه استان سمنان 43 درصد داوطلبان نمایندگی در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تایید صلاحیت شدند و 57 درصد داوطلبان شرایط احراز صلاحیت را پیدا نکردند و یا رد صلاحیت شدند.

از مجموع 109 داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان سمنان، هفت نفر انصراف داند.

وی اضافه کرد: در مجموع چهار حوزه انتخابیه استان سمنان از 109 داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد هفت نفر انصراف دادند و از سوی هیاتهای نظارتی در این استان 44 نفر تایید صلاحیت شدند، صلاحیت 40 نفر احراز نشد و صلاحیت 18 نفر رد شده است.

میرزایی خاطرنشان کرد : در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه از 29 داوطلب نامزدی در انتخابات ، سه نفر از پیش انصراف داده بودند و 11 نفر تایید صلاحیت شدند، صلاحیت 10 نفر احراز نشد و صلاحیت پنج نفر رد شد.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه شاهرود و میامی از 37 داوطلب ثبت نام کرده دو نفر از قبل انصراف داده بودند و از 35 داوطلب 16 نفر تایید صلاحیت شدند و 17 نفر شرایط احراز صلاحیت را پیدا نکردند و دو نفر رد صلاحیت شدند.

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان افزود: در حوزه انتخابیه دامغان 21 نفر ثبت نام کرده بودند که یک نفر از قبل انصراف داده بود و صلاحیت 9 نفر تایید شد و صلاحیت هشت نفر احراز نشد و سه نفر نیز رد صلاحیت شدند.

وی تصریح کرد: در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان نیز 22 نفر ثبت نام کرده بودند که یک نفر انصراف داده بود، هشت نفر تایید صلاحیت شدند، صلاحیت پنج نفر تایید نشد و هشت نفر نیز رد صلاحیت شدند.

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان اضافه کرد: داوطلبینی که صلاحیت آنان از سوی هیاتهای نظارتی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی احراز نشده یا رد شده است، از 27 تا 29 دی 94 به مدت سه روز مهلت اعتراض به شورای نگهبان و یا هیاتهای نظارتی دارند.

استان سمنان در مجلس شورای اسلامی چهار نماینده دارد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب