18:38:34 - یکشنبه 17 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل اوقاف استان سمنان: تفاهم‌نامه همکاری اوقاف و هلال احمر استان سمنان منعقد می‌شود
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: تفاهم‌نامه همکاری بین اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان و جمعیت هلال احمر استان سمنان منعقد خواهد شد.

به گزارشستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالله واحدی اظهار کرد: با توجه به وجود برخی از وجوه مشترک در عملکرد دو دستگاه و به منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌ها، تفاهم‌نامه همکاری بین اداره‌کل اوقاف و جمعیت هلال احمر استان سمنان، منعقد خواهد شد.

وی افزود: جلسه هماهنگی با حضور مدیران ارشد دو اداره‌کل تشکیل و پس از آن با برگزاری نشست‌هایی با حضور کارشناسان دو دستگاه، مواد تفاهم‌نامه در حال تبیین و جمع‌بندی است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: استفاده از ظرفیت سنت حسنه وقف در راه پیشبرد برنامه‌های محوله، یکی از اهداف اصلی این تفاهم‌نامه است.

وی گفت: وقف یکی از سنن نیکو و حسنه‌ای است که در دین مبین اسلام از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

واحدی افزود: این احسان ماندگار موجب مانایی نام واقف تا قیامت خواهد شد و پرونده عمل واقف خیراندیش تا روز حساب مفتوح می‌ماند.

وی تصریح کرد: متأسفانه بسیاری از ظرفیت‌های این سنت حسنه هنوز ناشناخته مانده و با نهادینه شدن این فرهنگ، بسیاری از مشکلات و معضلات از جامعه رخت برمی‌بندد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان خاطر نشان کرد: یکی از برنامه‌های ویژه این اداره‌کل برگزاری نشست‌های مشترک با سایر دستگاه‌ها و شناسایی ظرفیت‌ها و برنامه‌های مشترک، در راستای هم‌افزایی و جلوگیری از موازی‌کاری است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب