19:22:03 - شنبه 16 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل توسعه و تجهیز و نوسازی مدارس: 74 درصد مدارس استان سمنان تخریبی است
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان سمنان گفت : 74 درصد مدارس این استان تخریبی است.

ابوالفضل دربانی افزود :برای مقاوم سازی این درصد از مدارس تخریبی استان و با توجه اولویت ها و برنامه ریزی ها موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.


وی اظهار داشت : اکنون 35 پروژه فعال مدرسه سازی در استان سمنان وجود دارد که امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات بتوانیم این پروژه ها را تا ماه مهر سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسانیم .
دربانی با بیان این که اعتبارات این اداره کل از سه ردیف ملی، استانی سایر منابع و بخش خیرین مدرسه ساز تأمین می شود، گفت : 
اعتبار امسال این اداره کل 280 میلیارد ریال بوده که به صورت برنامه ریزی و سازمانهی شده صرف تکمیل پروژه های نیمه تمام و در حال احداث شده است.


مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان سمنان از وجود 520 خیر مدرسه ساز در این استان خبر داد و گفت : در سال گذشته خیرین مدرسه ساز استان سمنان نزدیک به 140 میلیارد ریال در امر مدرسه سازی تعهد داشتند.
وی تصریح کرد : تاکنون 47 درصد از تعهدات خیران مدرسه ساز استان سمنان در جشنواره هفدهم خیرین مدرسه ساز تحقق پیدا کرد و برای تحقق بقیه تعهدات خیرین کمیته پیگیری در ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان و مجمع خیرین مدرسه ساز در حال پیگیری است.
وی خاطرنشان کرد : استان سمنان در بحث خیرین مدرسه ساز در کشور از رتبه خوبی برخوردار است که امیدواریم این حرکت مقدس و با ارزش تقویت شود.
وی همچنین از مجهز شدن چهار هزار و 480 کلاس درس استان سمنان به سیستم گرمایشی خبر داد و گفت : با مجهز شدن این تعداد کلاس درس سیستم گرمایشی، بخاری های نفتی از سطح مدارس جمع آوری می شود.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب