19:16:43 - شنبه 16 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آزمایشگاه دانشگاه شاهرود عضو شبکه آزمایشگاهی راهبردی شد
کانال تلگرام سمنان لاین

آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی شاهرود به عضویت شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درآمد.

رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه با اعلام این خبر به ایرنا ادامه داد: عضویت در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی ایران از برنامه های اساسی آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی شاهرود بوده که با پیگیری انجام شده و بازدید کارشناس آن شبکه از وضعیت آزمایشگاه های تحقیقاتی دانشگاه توانستیم در فرصت کوتاهی به عضویت آن شبکه درآییم.
دکتر احمد واعظیان اظهار امیدواری کرد پس از طی مراحل قانونی، از حمایت های مختلف آن از جمله حمایت از خرید تجهیزات داخل و خارج کشور، تعمیر و نگهداری، ارتقاء، کالیبراسیون و تأمین قطعات برای تجهیزات موجود، برگزاری دوره های آموزشی و اخذ اعتبارنامه استاندارد ایزو 17025 استفاده نمائیم. 
وی در ادامه عضویت در این شبکه را مطابق دستورالعمل موجود، به صورت آزمایشی اعلام و گفت: با تلاش و فعالیت هر چه بیشتر مدیران و کارشناسان آزمایشگاه ها در ارائه خدمات مناسب به مشتریان درون و برون سازمانی یا دولتی یا خصوصی، بتوانیم عضویت قطعی را نیز در طی ارزیابی شش ماهه آینده آن شبکه از عملکرد آزمایشگاه های دانشگاه کسب نمائیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب