11:59:14 - جمعه 15 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاکیدآیت ا… شاهچراغی مبنی براهمیت بیشترانتخابات خبرگان رهبری نسبت به انتخابات مجلس
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان برگزاری دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را مهم دانست و گفت: مردم با حضور گسترده در پای صندوق های اخذ رای در انتخابات هفتم اسفند، کاندیدای اصلح را انتخاب کنند.

 

آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در نمازجمعه این هفته شهرستان سمنان افزود : رهبری معظم انقلاب در روز نوزدهم دی در این ارتباط به دو مساله مهم حضور مردم و انتخاب درست کاندیداها اشاره داشتند که در واقع حق سخن را ادا فرمودند.

وی اظهار داشت : کسانی هم که کاندیدای اصلح را در این انتخابات نمی دانند از دیگران بپرسند تا انتخاب درست انجام گیرد چرا که ادای دین به رهبری و نظام اسلامی است.

وی انتخابات خبرگان رهبری را مهم تر از انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد و گفت : چون مجلس خبرگان رهبری، کلیددار حرکت انقلاب اسلامی را تعیین می کند.

خطیب جمعه سمنان تاکید کرد : هر حکومتی که مردم پشتیبانش باشند آن حکومت دوام و بقا دارد و بقای نظام جمهوری اسلامی با حضور همیشگی ملت در صحنه های مختلف می باشد. 

شاهچراغی خواستار حضور حماسی و گسترده مردم ولایتمدار استان در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری شد.

وی در بخش دیگری به دستگیری تفنگداران امریکایی از سوی نیروی دریایی سپاه اشاره کرد و گفت : نیروی دریایی سپاه با این اقدام امریکا را تحقیر کرد.

وی ادامه داد : دستگیری این نیروهای امریکایی، این پیام را برای کشورهای همسایه جمهوری اسلامی دارد که به این کشورها به ریسمان پوسیده امریکا چنگ نزنند و اعتماد نکنند، به اقتدار جمهوری اسلامی اعتماد کنید.

وی با اشاره به یادروز شهادت نواب صفوی و یارانش که در راه مبارزه با رژیم طاغوت به شهادت رسیدند، یادآور شد : 

خون پاک این شهیدان بود که جمهوری اسلامی به پیروزی رسید.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب