17:54:56 - چهار شنبه 13 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سمنان: حضور حداکثری مردم در انتخابات نسخه توطئه های دشمنان را در هم می پیچد
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار سمنان گفت : حضور حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ رای در انتخابات هفتم اسفند نسخه توطئه های دشمنان علیه انقلاب و نظام اسلامی را همچون سنوات قبل در هم می پیچد.

سید عباس دانایی روز چهارشنبه در دهمین جلسه ستاد انتخابات این شهرستان افزود : اکنون تلاش دشمنان در کمرنگ نشان دادن موفقیت های دولت تدبیر و امید در پیروزی های فرجام و کمرنگ کردن اثر حمایت مردم از نظام اسلامی است.
وی با اشاره به شروع توطئه های جدید دشمنان اسلام در آستانه انتخابات و درگیر کردن سیاست خارجی ایران از سوی کشورهای وابسته منطقه به مسائل حاشیه ای گفت : دشمنان تلاش دارند مردم در انتخابات شرکت نکنند در حالی تجربه ثابت کرده که ملت وفادار ایران اسلامی باردیگر در انتخابات هفتم اسفند حماسه ماندگاری در تاریخ انقلاب اسلامی خلق خواهند کرد.
رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های سمنان ، سرخه و مهدیشهر با تاکید بر انجام فرایندهای اجرایی ستاد انتخابات بر اساس برنامه زمان بندی ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد : با هماهنگی روسای کمیته های انتخابات شهرستان طبق برنامه تاکنون اقدامات لازم لازم انجام شده است. 
دانایی به افزایش تعداد شعب اخذ رای در شهرستان سمنان اشاره کرد و گفت :با توجه به اسکان بیش از 35 هزار نفر در شهرک 12 هزار واحدی مسکن مهر و افزایش تراکم ساخت سازهای آپارتمانی در برخی ار مناطق شهر سمنان و افزایش جمعیت شهرستان مرکز استان در چند سال اخیر این موضوع مد نظر هیات اجرایی قرار گرفته است. 
وی بر پیگیری نیازهای شعبات اخذ رای و پیش بینی ملزومات و تجهیزات موردنیاز شعبات توسط کمیته های مرتبط ستاد تاکید کرد.
دانایی از شناسایی کاربران شعبات اخذ رای خبر داد و گفت :کمیته آموزش نسبت به برنامه ریزی در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی پیش بینی های لازم را به عمل آورده است.
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های سمنان و مهدیشهر و سرخه هماهنگی بین کمیته ها و ایجاد وحدت رویه در پیگیری اجرای انتخابات بر اساس قانون را ضروری و خواستار فراهم کردن فضای رقابتی سالم توام با احترام و آرامش و امید افزایی در عرصه انتخابات از سوی دست اندرکاران شد.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب