8:45:53 - دوشنبه 11 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس دانشگاه آزاد شاهرود: برای راه اندازی مرکز درمان سرطان همه امکانات بکار گرفته می شود / سمنان لاین : آقای دکتر شادنوش از مرکزدرمان سرطان و سوانح سوختگی سمنان چه خبر؟
کانال تلگرام سمنان لاین

رییس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: برای راه اندازی مرکز در مان سرطان در بیمارستان خاتم الانبیاء این دانشگاه همه امکانات بکارگرفته خواهد شد.

 

به گزارش سمنان لاین، دکتر سید حسین بدیعی روز دوشنبه در دیدار با هیات تخصصی بیمارستان فیروز گر تهران ، ضمن استقبال از پیشنهادهای داده شده برای راه اندازی مرکز درمان سرطان بیمارستان خاتم الانبیاء گفت: بیشترین وقت خود را روی ارتقای بیمارستان به لحاظ کمی و کیفی گذاشته ام.

وی افزود: برای رااه اندازی مرکز بیمار های خاص و درمان سرطان از همه امکانات استفاده خواهید شد تا مردم شهرستان شاهرود و استان سمنان و حتی استان های همجوار مجبور نباشند برای درمان بیمار خود راه های طولانی را با هزینه های زیاد طی کنند.

دکتر بدیعی با تقدیر از همکاری های بنیاد بیماری های خاص کشور، وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی شاهرود خواستار همکاری بیشتر در جهت راه اندازی مرکز بیمار های خاص و مرکز درمان سرطان شد و افزود: مجموعه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به لحاظ نیروی متخصص و نیز امکانات سخت افزاری و نرم افزاری دارای سطح بالایی است و امید است برای رفاه حال مردم هر چه زودتر این مرکز راه اندازی شود. 

مسئول بخش خون و طب تسکینی بیمارستان فیروزگر تهران نیز در این دیدار گفت: امکانات مرکز پزشکی خاص بیمارستان وابسته به این دانشگاه دارای استانداردهای بالا ولازم برای راه اندازی مرکز درمان سرطان بوده و هیچ مانعی برای شروع بکار این مرکز نیست. 

دکتر عبدالرحیم حزینی از پزشکان فوق تخصص سرطان شناسی و مسئول بخش خون و طب تسکینی بیمارستان فیروزگر تهران که به همراه هیات همراه خود برای بازدید از مرکز بیماری های خاص دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود حضور یافته بود افزود: در بازدیدی که از بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) و مرکز بیماری های خاص این دانشگاه انجام شد امکانات آنرا در سطح استاندارد بالا و خوبی دیدم و به این لحاظ آماده ایم تا با همکاری این دانشگاه ، دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و بنیاد بیماری های خاص کشور مرکز انکولوژی این بیمارستان و طب تسکینی را راه اندازی کنیم.

وی بیان کرد: تمامی زیرساخت های لازم جهت پذیرش و درمان بیماران سرطانی در مرکز بیماری های خاص این دانشگاه وجود دارد لذا چون سخت افزار کار موجود است نیاز به نیروهای تخصصی می باشد که باید با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بتوانیم این نیروها را جذب نماییم تا مردم شاهرود و شهرهای اطراف بتوانند از این مرکز استفاده کنند. 

حزینی گفت: وظیفه مسئولین اینست که به درد این بیماران برسند و از تمامی امکانات موجود در شهرستان و استان برای آنان استفاده شود که البته این همکاری تمامی دستگاههای ذیربط در به خصوص وزارت بهداشت را می طلبد. 

این خیر حوزه بهداشت و درمان اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود می تواند با تمهیداتی نسبت به تامین نیروی انسانی این مرکز در جهت رفاه مردم اقدامات لازم را انجام دهد .

وی ، برای اختصاص متخصص انکولوژی و دیگر نیروهای تخصصی اعلام همکاری کرد و گفت: این امر باید با حمایت و مجوزهای لازم از سوی حوزه پزشکی شاهرود و وزارتخانه مطبوع باشد. 

سمنان لاین هم ضمن تقدیر از همت وتلاش این عزیزان و تحسین به غیرت وهمت آنها فقط به یک جمله با توجه به گذشت سالها از بلاتکلیف ماندن مرکز سرطان و سوانح سوختگی سمنان و تحویل مجدد و بی نتیجه آن در چند روز گذشته از خیّر مربوطه به دانشگاه بسنده میکند ؛

دکتر شادنوش که عنوان ریاست دانشگاه علوم پزشکی مرکز استان را به یدک می کشید ٬ خسته نباشید!!!

 

 

 

 

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب