18:10:40 - دوشنبه 11 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس ستاد انتخابات سمنان: فرمانداران برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی آمادگی داشته باشند
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان گفت : فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات آمادگی لازم را برای برگزاری تمام فرایندهای انتخابات به صورت الکترونیکی را در این استان داشته باشند.

 محمدمیرزایی روز دوشنبه در سیزدهمین جلسه ستاد انتخابات استان سمنان بر ضرورت هماهنگی بیشتر بین فرمانداران و شهرداران در اجرای فرایند تبلیغات انتخاباتی در سطح شهرهای این استان تاکید کرد.
وی افزود : برای ایجاد هماهنگی و همدلی باید نشست های بین فرمانداران و شهرداران برای برنامه ریزی مناسب در خصوص اجرای قانون تبلیغات انتخابات انجام بگیرد. 
محمد همتیان رئیس بازرسی ستاد انتخابات استان سمنان نیز گفت : بازرسان انتخابات در عرصه انتخابات باید فعالانه وارد شوند و با فراگیری آموزش های لازم تسلط کامل به قانون و مقررات داشته باشند تا هیچگونه خدشه ای در بازرسی ها ایجاد نشود.
بندرآبادی دبیر ستاد انتخابات استان سمنان گفت: تاکنون 12 جلسه ستاد تشکیل شد که 71 مصوبه داشت و از این تعداد 45 مصوبه اجرا و 21 مصوبه بصورت مستمر در حال اجرایی شدن و پنج مصوبه در روز انتخابات اجرا خواهد شد. 
حسن اسلامی راد مسئول کمیته امنیت ستاد انتخابات سمنان هم گزارشی از طرح های امنیتی برای برگزاری انتخابات در سطح استان ارائه کرد و گفت : برای برگزاری انتخابات در این استان دو هزار و 500 نیرو در بخش امنیت برآورد شدکه امید است فرمانداران همکاری و همیاری لازم را در این عرصه اعمال نمایند.
در این جلسه فرمانداران هشت شهر استان سمنان گزارشی از اقدامات و تمهیدات اندیشیده شده حوزه انتخابیه خود را ارایه کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب