8:05:32 - دوشنبه 11 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید استانداراز دو واحد تولید دارو در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان از دو واحد فعال صنعتی و تولید دارو در شهرستان سمنان بازديد كرد.

 

 

به گزارش سمنان لاین رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: اين بازديد با هدف بررسي مسائل و مشكلات واحد هاي توليدي و صنعتي و در راستای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید انجام مي‌شود.

 

بهروز اسودی افزود: در اين بازديد استاندار سمنان به اتفاق اعضاء کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از دو واحد تولیدی، صنعتی رویان دارو و پارس دوفارما سمنان بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این واحدها قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه واحد صنعتی رویان دارو با سرمایه‌گذای 125 میلیارد ریال احداث شده، اظهار کرد: این واحد صنعتی ظرفیت تولید سالانه چهار هزار و 100تن داروهای مورد مصرف دام و طیور بصورت پودر ، 6 هزار و 900 تن انواع داروهای مورد مصرف دام و طیور بصورت مایع  و يك هزار و 710 تن انواع داروهای تزریقی دام و طیور را دارد.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به این که این واحد توانایی تولید 140 قلم دارو را دارد افزود: این واحد تولیدی برای 120 نفر در شهرستان سمنان اشتغال زایی ایجاد کرده است.

 

اسودي به طرح توسعه این واحد تولیدی اشاره كرد و افزود: میزان سرمایه‌گذاری قابل پیش‌بینی برای طرح توسعه این واحد 97 میلیارد ریال خواهد بود که قابلیت تولید انواع داروی دامپزشکی به شکل قرص، انواع ضد عفونی کننده دامی و انواع مکمل دام و طیور و آبزیان با اشتغالزایی حدود 105 نفر در استان فراهم خواهد داشت. 

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان به بازديد استاندار سمنان از شرکت تولیدی دارویی پارس دوفارما اشاره كرد و گفت: این واحد صنعتی نيز با سرمایه گذاری 61 میلیارد ریال، ظرفیت تولید سالانه  60تن داروهای مورد مصرف دام و طیور را دارد، شرکت پارس دوفارما برای 27 نفر زمینه اشتغال و کار را فراهم نموده است.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب