18:12:47 - دوشنبه 11 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح نخستین مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانش آموزی در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 نخستین مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانش آموزی سمنان در آیینی با حضور معاون اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش افتتاح شد.

 در آئین افتتاحیه این مرکز، دکتر مصطفوی معاون اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش ضمن قدردانی از اقدام شایسته آموزش و پرورش شهرستان سمنان در ایجاد این مرکز گفت: سمنان در سال‌های اخیر از استان‌های پیش‌رو و قدرتمند در حوزه مشاوره و خدمات روانشناختی در کشور بوده است.

وی با تاکید بر ارائه خدمات این مراکز به دانش آموزان تصریح کرد: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا ارائه خدمات به دانش‌آموزان در اولویت اول این مرکز قرار گرفته و ارائه خدمات به افراد غیردانش‌آموز اولویت‌های بعدی باشد.

معاون اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: در حال حاضر مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی سمنان با استفاده از 13 مشاور برجسته در بخش‌های مختلف رفتاری ، تربیتی ، اخلاقی ، کنکور ، نوروفیدبک  و …به جامعه دانش آموزی و فرهنگیان خدمات مشاوره‌ای ارایه می‌دهد.

وی همچنین از اهداء 100 تست تخصصی روانشناسی به این مرکز خبر داد و با اظهار رضایت از فعالیت این مرکز در بخش نوروفیدبک (بیش فعالی) گفت: وجود چهره‌های شناخته شده استان در بخش مشاوره و خدمات روانشناختی در این مرکز موید کادر قوی و وجود نیروهای کاربلد در این مرکز مشاوره است.

معاون اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش اظهارامیدواری کرد: با آغاز به‌کار این مرکز، شاهد کاهش مشکلات دانش آموزی در سطح استان سمنان باشیم .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب