9:19:07 - یکشنبه 10 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوای امشب سمنان زیرصفر می رود
کانال تلگرام سمنان لاین

مديركل هواشناسي استان سمنان از ادامه پيدا كردن بارش‌ها در نقاط مختلف استان تا اواخر امشب خبر داد و گفت: بارش برف و باران كه از اواخر جمعه شب در نقاط مختلف استان سمنان آغاز شده است تا اواخر امشب يك شنبه نيز ادامه پيدا مي‌كند.

 

غربا افزود: در حال حاضر شاهد بارش برف و باران در نقاط مختلف استان سمنان هستيم كه اين سامانه بارشي تا اواخر امشب از استان سمنان خارج مي‌شود و به دنبال آن كاهش 4 تا 8 درجه‌اي دماي هوا را خواهيم داشت.

 

وي با بيان اينكه دماي هواي بسياري از نقاط استان سمنان امشب به زير صفر مي‌رسد، گفت: صبح امروز دماي مركز استان سمنان 5 درجه بالاي صفر بود كه امشب به منفي 1 و منفي 2 خواهد رسيد .ضمن اینکه دمای هوا در بسياري از نقاط استان، امشب زير صفر را تجربه خواهند كرد.

 

مديركل هواشناسي استان سمنان اضافه كرد: در 24 ساعت گذشته، شهميرزاد با دماي صفر، سردترين نقطه و باغستان با 15 درجه بالاي صفر گرمترين نقطه استان سمنان بودند.

 

حسني غربا ادامه داد: وضعيت جوي استان تا 24 ساعت آينده نيز همراه با بارش برف و باران، باد شديد، مه غليظ و اواخر امشب نيز كاهش 4 تا 8 درجه‌اي دما خواهد بود.

 

وي ادامه داد: در 24 ساعت گذشته تا امروز صبح، شهميرزاد با 22.9 سانتي‌متر باران و 2 سانتي متر برف، بيشترين و بيارجمند با 6.4 سانتي‌متر كمترين ميزان بارش را داشته‌اند.

 

مديركل هواشناسي استان سمنان اضافه كرد: ميزان بارش باران در سمنان، مركز استان نيز در 24 ساعت گذشته 14.9 سانتي‌متر بوده ‌است.

 

غربا ادامه داد: ميزان بارش‌ها در 24 ساعت گذشته در مهديشهر با 21 سانتي‌متر باران، ديباج با 20 سانتي متر باران و 4.5 سانتي‌متر برف، آرادان با 14.5 سانتي‌متر باران، دامغان با 13.2 سانتي‌متر باران، مجن با 12.5 سانتي‌متر باران و 8 سانتي‌متر برف، گرمسار با 12.2 سانتي‌متر باران  و شاهرود با 10.7 سانتي‌متر باران ثبت شده است.  

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب