10:38:25 - جمعه 8 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضور استاندار سمنان؛ نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان سمنان برگزار می‌شود
کانال تلگرام سمنان لاین

دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان سمنان گفت: نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان سمنان با حضور استاندار سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش سمنان لاین به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، ایرج کارخایی اظهار داشت: نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌ها با حضور استاندار سمنان در روز شنبه هفته آینده در استانداری سمنان برگزار می‌شود.

کارخایی افزود: به‌منظور هماهنگی، برنامه‌ریزی و اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی دولت تدبیر و امید در استان به ویژه تلاش و توجه بیشتر به مقوله اطلاع‌رسانی و انعکاس فعالیت‌ها و خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم، جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان به‌طور مستمر و منظم تشکیل خواهد شد که نخستین جلسه آن با حضور استاندار سمنان برگزار و روابط عمومی‌ها از مطالب و راهنمایی‌های وی بهره خواهند برد.

وی جایگاه شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها را در استان مهم برشمرد و افزود: مهم‌ترین وظیفه و رسالت روابط عمومی‌ها و شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان ایجاد هماهنگی و انسجام در اطلاع‌رسانی، پاسخگویی به مردم، ارائه اطلاعات شفاف و صادقانه برای حفظ و ایجاد امید و نشاط بیشتر در جامعه است.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های سمنان ادامه داد: در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فضای خوبی برای اطلاع‌رسانی وجود دارد و ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی بهترین فرصت برای اطلاع‌رسانی و انعکاس خدمات و فعالیت‌های دولت در استان است که همه روابط عمومی‌ها باید با تمام امکانات و تجهیزات و همکاری رسانه‌ها و مطبوعات و ابزارهای تبلیغاتی برای بیان خدمات و فعالیت‌های خودشان از عملکرد دولت تدبیر و امید بهره گیرند.

کارخایی با اشاره به اینکه نقش رسانه‌ها و مطبوعات به‌واسطه پل ارتباطی بین مردم و مسئولان اثرگذار است، افزود: روابط عمومی در عملکرد و کارش موفق است که بتواند هنرمندانه و مدبرانه از ظرفیت رسانه و مطبوعات بیشترین بهره را ببرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب