8:27:47 - پنجشنبه 7 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شوخی دوستانه = قتل یک جوان شاهرودی با اسلحه شکاری
کانال تلگرام سمنان لاین

قاتل جواني كه با اسلحه شكاري دوست 22 ساله خود را به قتل رسانده بود، با تلاش مأموران انتظامي در شاهرود دستگير شد.

 

به گزارش سمنان لاین ٬ فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود در جمع خبرنگاران گفت: ساعت 16:30 چهاردهم دي ماه، گزارشي مبني بر انتقال فردي با مصدوميت شديد به بيمارستان امام حسين(ع) شاهرود به مركز فوريت هاي پليسي 110 اعلام و گشت انتظامي اعزام شد.

 

سرهنگ غلامرضا كاظم زاده افزود: برابر گزارش هاي دريافتي، در اين حادثه جواني 22 ساله، بر اثر تيراندازي به شدت مجروح و توسط دو جوان ديگر به بيمارستان منتقل شده بود، شدت جراحت وارده بر بدن مصدوم به حدي بود كه تلاش كادر درماني بيمارستان نتيجه نداد و جوان مجروح جان باخت.

 

وي ادامه داد: دو جواني كه مقتول را به بيمارستان منتقل كرده بودند، خود را از دوستان و هم خدمتي هاي مقتول معرفي كرده و اظهار داشتند در باغ هاي اطراف شاهرود مورد هجوم دو فرد ناشناس قرار گرفته و مقتول با تيراندازي آنها به قتل رسيده است.

 

فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود اضافه كرد: مأموران پليس با شنيدن اظهارات ضد و نقيض دوستان مقتول، آن‌ها را به پليس آگاهي منتقل كردند و تحقيقات تخصصي آغاز شد.

 

سرهنگ كاظم زاده ادامه داد: متهمان در بازجويي هاي تخصصي كارآگاهان پليس، باز هم بر ماجراي تيراندازي به سمت آنها از سوي دو فرد ناشناس تأكيد داشتند.

 

وي به تناقض گويي مظنونان اصلي اين پرونده و كشف سرنخ‌هايي از اطراف منزل مقتول اشاره و تصريح كرد: اين دو جوان 20 و 22 ساله كه يكي از آنها پسرعموي مقتول است، در نهايت حقيقت اين حادثه تلخ را بازگو كردند.

 

فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود تصريح كرد: قاتل جوان به همراه مقتول و پسرعمويش براي تفريح به اطراف شهر رفته بودند كه در پي يك شوخي دوستانه، قاتل جوان با اسلحه شكاري به سمت مقتول شليك و او را نقش بر زمين مي‌كند.

 

كاظم زاده گفت: متهمان پس از انتقال مقتول به بيمارستان به صحنه قتل برگشته و براي فريب پليس ضمن مخفي كردن اسلحه شكاري، داستان تيراندازي توسط دو فرد ناشناس را طرح ريزي مي‌كنند.

 

اين مقام انتظامي دسترسي جوانان و نوجوانان به سلاح سرد و گرم را يكي از علل اصلي اين حوادث ناگوار دانست و به عموم مردم توصيه كرد: در صورت اطلاع از فروش و نگهداري سلاح غيرمجاز، توسط افراد، مراتب را بلافاصله به مركز فوريت‌هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب