8:49:43 - چهار شنبه 6 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید استاندار از فرودگاه سمنان / درصورت تامین آب ،سمنان از گزینه‌های جدی انتقال پایتخت سیاسی کشور
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان ، امام جمعه موقت و فرماندار شهرستان سمنان به همراه مدیران کل دستگاههای اجرایی از پروژه توسعه و بهسازی سطوح پروازی فرودگاه سمنان بازدید به عمل آوردند.

 

 

به گزارش سمنان لاین ، در جریان این بازدید که منجر به برگزاری جلسه ای در محل دفتر مدیریت فرودگاه سمنان گردید ، شجاعی مدیر فرودگاه سمنان ضمن توضیحاتی در خصوص طرح جامع فرودگاه ، اجرای پروژه های در دست اقدام درجهت عملیاتی شدن و بهسازی فرودگاه سمنان را تشریح نمود.

 

در ادامه دکتر خباز استاندار محترم سمنان ضمن بازدید از پیشرفت روند اجرایی پروژه ها و با اشاره به اینکه فرودگاه به عنوان یکی از محورهای توسعه استان سمنان محسوب میشود ، وی از آمادگی  استان جهت ارائه هرگونه مساعدت در راه اندازی فرودگاه سمنان خبر داد.

 

این مقام ارشد اجراییبه ضرورت افزایش طول باند فرودگاه سمنان از 2800 متر به 3300 متر اشاره کرد و گفت: احداث ترمینال و اجرای راه ورودی مناسب برای فرودگاه سمنان ضروری است.

 

دکتر خباز ضمن تاکید بر اینکه فرودگاه سمنان یکی از زیرساخت‌های ضروری برای توسعه استان است گفت: باید با نگاه توسعه‌ای برای آن برنامه‌ریزی شود.

 

وی افزود: در برنامه‌ریزی احداث و تکمیل فرودگاه سمنان باید بهترین پیش‌بینی‌ها و استانداردها در نظر گرفته شود.

 

استاندار سمنان با بیان اینکه درصورت تامین آب ،سمنان از گزینه‌های جدی انتقال پایتخت سیاسی کشور است، تصریح کرد: باید از همین الان برای ده‌ها سال بعد برنامه‌ریزی شود.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین عبدوس امام جمعه موقت شهر سمنان نیز از همدلی موجود بین کارکنان فرودگاه و دستگاههای اجرائی مرتبط با توسعه فرودگاه ، خرسندی خود را ابراز داشتند .

 

در خاتمه فرماندار محترم شهرستان سمنان ضمن توجیه مسائل، آمادگی خود را جهت رفع موانع موجود اعلام داشتند. گفتنی است اعتبار این پروژه بالغ بر 143 میلیارد ریال پیش بینی شده است که از محل اعتبارات شرکت فرودگاههای کشور ، استانداری و شهرداری سمنان تامین شده است. طول مدت پروژه نیز 12 ماه شمسی خواهد بود .اجرای این پروژه منجر به بهسازی باند فرودگاه سمنان به ابعاد (45*2800)متر مربع به انضمام تاکسی وی ها و پارکینگ ها خواهد شد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب