7:50:19 - سه شنبه 5 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازي مدارس تخصصي ورزش در همه استان‌ها
کانال تلگرام سمنان لاین

عاون سلامت و تربيت بدني وزارت آموزش و پرورش گفت: به زودي و با همکاري وزارت ورزش و جوانان و ادارات کل استان‌ها، مدارس تخصصي ورزش در تمام استان‌هاي کشور راه‌اندازي خواهد شد.

مهرزاد حميدي گفت: يکي از مهمترين برنامه‌هاي وزارت آموزش‌و‌پرورش، توسعه ورزش و موضوع استعداديابي است که از مهمترين راه‌هاي رسيدن به اين هدف، ايجاد و راه‌اندازي مدارس تخصصي در همه رشته‌ها است. وي يادآور شد: آموزش‌و‌پرورش آمادگي لازم براي واگذاري مجوز به وزارت ورزش و جوانان را دارد و اميدوارم به زودي شاهد ايجاد مدارس تخصصي در تمامي‌استان‌ها باشيم. معاون سلامت و تربيت بدني وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: وزارت آموزش و پرورش اين آمادگي را دارد که با همکاري وزارت ورزش و جوانان مجوزهاي لازم را صادر کند.

به طور قطع با همکاري وزارت ورزش و جوانان، فدراسيون‌ها و ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها مي‌توانيم تحول بزرگي در ورزش کشور ايجاد کنيم که مهمترين راه آن توجه لازم به استعداديابي و پرورش دانش‌آموزان نخبه در مدارس است. حميدي در بخش ديگر صحبت‌هاي خود با اشاره به اجرايي شدن طرح بزرگ استعداديابي در استان البرز با حضور بيش از 13 هزار دانش‌آموز مقطع دوم ابتدايي از 120 مدرسه استان، گفت: اجراي اين طرح بزرگ در البرز کار بسيار عظيمي‌بود که با تلاش اداره کل ورزش و جوانان و آموزش‌و‌پرورش به انجام رسيد. وي با بيان آن که اين کار مشترک الگويي براي ساير استان‌ها خواهد بود، تصريح کرد: طرح استعداديابي استان البرز نمونه ارزشمندي براي ساير استان‌ها خواهد بود و اميدوارم اين تجربه بزرگ در تمام استان‌هاي کشور اجرايي شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب